Łukasz Ciesielski Łukasz Ciesielski 13.11.2015 08:20
Harmonix ma ważną wiadomość dla fanów Rock Band 4
443V

Harmonix ma ważną wiadomość dla fanów Rock Band 4

Jak się okazuje życie fana Rock Band 4 (PS4) nie jest łatwe albowiem usiane jest wieloma problemami takimi  jak brak gry w sklepach czy niedziałające DLC. Nieczęsto zdarza się by twórca, a za razem wydawca zwrócił się do graczy w tak bezpośredni sposób.

W Sieci można natknąć się na wiele komentarz dotyczących niedziałających DLC, znikających utworów czy ogólnym braku produktu w sklepach. Studio Harmonix, za pośrednictwem Oficjalnego Blogu PlayStation, wystosowało do fanów Rock Band 4 (PS4) wiadomość w odpowiedzi na zarzuty o braku zainteresowania europejskimi - przyszłymi i obecnymi - posiadaczami gry.

Jak się okazuje na chwilę obecną w europejskim PS Store występują problemy z 431 utworami. Na szczęście zostaną one rozwiązane szybciej niż twórcy zakładali dzięki pomocy pracowników Sony. Mimo wszystko nie podano konkretnej daty - usterki mogą zostać wyeliminowane w okolicach grudnia. Jeżeli ktoś z Was jest posiadaczem Rock Band 4 (PS4) i ma z grą problemy niech czym prędzej zgłasza je do Harmonix.

Deweloper zapewnia, że ceni sobie oddanie europejskich fanów i dołoży wszelkich starań by nie zburzyć nadszarpniętego już zaufania.

Źródło: http://blog.eu.playstation.com/2015/11/12/a-note-from-harmonix-to-european-rock-band-fans/

Tagi: harmonix PlayStation 4 rock band 4