Paweł Musiolik Paweł Musiolik 12.11.2015 15:30
Wraca kolejny klasyk - John Hare zapowiada Sociable Soccer
1120V

Wraca kolejny klasyk - John Hare zapowiada Sociable Soccer

Po zapowiedzi powrotu Kick Off, konkurent Dino Diniego - John Hare - nie mógł siedzieć bezczynnie. Zakasał rękawy i zabrał się za duchowego spadkobiercę Sensible Soccer - Sociable Soccer. Gra będzie w każdym aspekcie nawiązywać do klasyka, ale by powstała - potrzebne jest wsparcie graczy.

Sociable Soccer pojawiło się na Kickstarterze i by zostać ufundowane, potrzebuje zebrać 300 tysięcy funtów. John Hare zapowiada, że jego produkcja będzie w rozgrywce tak dynamiczna, jak poprzedniczki. Dostaniemy 500 ekip w grze (prawdziwych i dostępnych do edycji), wraz z 10 000 piłkarzami. Oczywiście pojawi się tryb online.

Jak mówi Hare:

Od lat myślałem o stworzeniu duchowego następcy Sensible Soccer. Jednak rywalizacja z seriami FIFA I Pro Evo wymaga znacznie więcej niż zwykłego remake'u. Stwarza konieczność nowego całościowego spojrzenia na futbol w wydaniu elektronicznym I połączenia dawnej czystej grywalności z możliwościami dostarczanymi wraz ze współczesną generacją sprzętu

Każdy kto wesprze zbiórkę kwotą minimum 30 funtów, otrzyma dostęp do betatestów gry (tylko PC), które odbędą się miesiąc przed premierą. Ta planowana jest pod koniec 2016 roku na PC, PS4 i Xboksa One.

Poniżej znajdziecie pierwsze zrzuty z tej produkcji.

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: john hare kickstarter playstation 4 sociable soccer