Łukasz Ciesielski Łukasz Ciesielski 12.11.2015 11:20
W Just Cause 3 może kiedyś pojawić się tryb wieloosobowy
307V

W Just Cause 3 może kiedyś pojawić się tryb wieloosobowy

Jedną z gorszych krzywd jakie deweloper lub wydawca mogą wyrządzić grze to wciskany na siłę tryb wieloosobowych potyczek sieciowych. Na początku Just Cause 3 (PS4) nie będzie posiadał tej możliwości, ale twórcy nie porzucają takiej myśli.

W rozmowie dla portalu GameStop reżyser Just Cause 3 (PS4) - Roland Lesterlin - potwierdził, że studio rozważało zaimplementowanie trybu wieloosobowego. Mimo wszystko postanowiono skupić się w pełni na trybie dla pojedynczego gracza.

Lesterlin mówi, że pomysł o grze wieloosobowej zrodził się po tym, jak studio zdało sobie sprawę z tego, jak świetny jest PCtowy mod do Just Cause 2 (PS3), który sprawia, że gracze stają naprzeciw siebie w sieciowej rywalizacji. Avalanche nie porzuca koncepcji wieloosobowych potyczek, które być może pojawią się jako DLC.

Reżyser Just Cause 3 (PS4) chwali także możliwości dzisiejszych sprzętów w dzieleniu się ze społecznością nagranymi przez siebie wyczynami. To właśnie społecznościowe aspekty gry, wraz z przygodą dla pojedynczego gracza, są elementami, nad którymi spędzono niemalże cały czas poświęcony na stworzenie gry.

Premiera Just Cause 3 (PS4) odbędzie się 1 grudnia.

Źródło: http://www.gamespot.com/articles/just-cause-3-dev-on-lack-of-multiplayer-we-did-tal/1100-6432174/

Tagi: Avalanche Studios just cause 3 PlayStation 4 sandbox Square Enix