Andrzej Ostrowski Andrzej Ostrowski 10.11.2015 16:08
Chcecie zyskać przewagę w Star Wars Battlefront przed premierą? Grajcie w karciankę
1816V

Chcecie zyskać przewagę w Star Wars Battlefront przed premierą? Grajcie w karciankę

EA może się pochwalić naprawdę interesującym pomysłem. W trakcie gry w Star Wars Battlefront (PS4) możemy odblokowywać rangi i przedmioty za zdobywane w trakcie gry fundusze. Jak zasilić swój "portfel" przed premierą? Schowajcie karty płatnicze, a zamiast tego przygotujcie się na... grę karcianą.

Trzeba przyznać, że EA czasami ma dobre pomysły. Jeśli chcecie zasilić przed premierą "portfel" swojego profilu, aby zyskać przewagę przed premierą Star Wars Battlefront (PS4), to wystarczy, że zagracie w przygotowaną minigrę o nazwie Base Command.

Base Command to trochę hybryda pomiędzy grą planszową a karcianką. Zadanie jest proste: Imperium atakuje naszą bazę. Musimy złożyć naszą talię, a następnie ruszyć do boju. Każdy sukces zasili nasz "portfel" kredytami, które można następnie wykorzystać już w samym Star Wars Battlefront, aby odblokować nowy sprzęt.

Gra jest za darmo do pobrania na system Android lub iOS. Galeria poniżej.

Źródło: http://www.dualshockers.com/2015/11/10/star-wars-battlefronts-companion-appsite-let-you-earn-credits-for-the-game-by-playing-minigame/

Tagi: base command DICE galeria mobile playstation 4 star wars battlefront