Adam Grochocki Adam Grochocki 10.11.2015 13:10
Dziś zagramy w wersję testową The Indivisible
1112V

Dziś zagramy w wersję testową The Indivisible

W PS Store dostępna jest już wersja testowa The Indivisible, wzorowanego na Valkyrie Profile (PS One), scrollowanego RPG od twórców Skullgirls 2nd Encore (PS4), na którego ciągle zbierane są fundusze. 

Trwająca jeszcze przez pięć dni zbiórka ma na koncie ponad 820 000 $. Do celu brakuje jeszcze sporo, ponieważ poprzeczka ustawiona została na pułapie 1 500 000 $. Tym bardziej cieszy inicjatywa twórców i opublikowanie grywalnej wersji dla posiadaczy konsol.

Dostępne w PS Store demo, zwane tutaj prototypem pozwoli nam wcielić się w Ajnę, dziewczynę z małej wioski potrafiącą absorbować niektórych ludzi i sprawiać by walczyli u jej boku. W ramach testowej wersji dostaniemy do pomocy łucznika Zabei, szamankę Razmi i wojownika Tungara.

Gramy czteroosobową drużyną, gdzie ataki poszczególnych postaci przypisane są do przycisków geometrycznych pada. Oznacza to tyle, że wciskając X atakuje np. Ajna, a dusząc kwadrat atakuje Tungar. Twórcy planują stworzyć 27 towarzyszy w pełnej wersji, co pozwoli zbudować drużynę marzeń.

Oprócz wszechobecnej walki gra zawiera dużo elementów platformowych, możliwość zmiany i customizacji broni oraz muzykę spod ręki Hiroki Kikuta, kompozytora Secret of Mana.

Przejście dungeonu z prototypu zajmie nam 35-40 minut, ale dla śmiałków czeka New Game + wraz z sekretnym Bossem do ubicia. Pełna wersja planowana jest na 20-30 h nie licząc sidequestów. 

Nie wiem jak wy, ale ja jestem mocno zaintrygowany. Ogram dokładnie demko i zastanowię się, czy nie wrzucić swoich paru groszy na Indiegogo

Źródło: http://blog.eu.playstation.com/2015/11/10/the-indivisible-playable-prototype-comes-to-ps4-today/

Tagi: beta demo prototyp rpg Skullgirls the indivisible