Andrzej Ostrowski Andrzej Ostrowski 06.11.2015 21:06
Zapowiedź Darksiders III coraz bliżej
838V

Zapowiedź Darksiders III coraz bliżej

Wygląda na to, że celowo lub nie, ale Nordic Games potwierdziło dziś, że przynajmniej są plany w kwestii wydania Darksiders III. Osiemnaście godzin temu na forum Steama pojawił się interesujący komentarz.

Całą dyskusję można zobaczyć pod tym linkiem. Jeden z fanów był rozczarowany Darksiders II: Deathinitive Edition (PS4), zrozpaczony pytając, dlaczego Nordic Games tworzy remastery, zamiast zabrać się za pracę nad Darksiders III

Nie byłoby w tym temacie nic specjalnego, gdyby nie odpowiedź jednego z deweloperów Nordic Games.

Darksiders 2 Deathinitive Edition to dopiero początek. Odkąd pozyskaliśmy markę, zastanawialiśmy się, jak zrobić DS3. Remaster to po prostu metoda, aby przypomnieć fanom, że marka Darksiders wciąż istnieje oraz szansa na reaktywację społeczności, którą także należy przygotować na DS3.

Cóż, jest to z pewnością potwierdzenie, że Nordic Games przynajmniej planuje wydanie Darksiders III. Remaster w tym wypadku jest metodą, aby graczom, którzy nie znają marki, pokazać, że taka w ogóle istnieje. Nie wiemy niestety nic na temat postępu w pracach. Prawdopodobnie za jakiś czas dostaniemy oficjalne potwierdzenie.

Źródło: http://steamcommunity.com/app/388410/discussions/0/496880503064382496/#p1

Tagi: darksiders II: Deathinitive edition Darksiders III nordic games PlayStation 4