Łukasz Ciesielski Łukasz Ciesielski 06.11.2015 08:00
Take Two ma w zanadrzu wiele nieogłoszonych gier
487V

Take Two ma w zanadrzu wiele nieogłoszonych gier

Take Two to wydawca gier spod szyldu 2K Games i Rockstar. W tym roku firma wydała tytuły takie jak Borderlands: The Handsome Collection (PS4), Evolve (PS4) oraz NBA 2K16 (PS4) i WWE 2K16 (PS4). Część tytułów na 2016 rok jest już znana jednak w planach jest wiele nieogłoszonych jeszcze projektów.

W czasie kwartalnej konferencji Take Two dla inwestorów i analityków dyrektor Karl Slatoff, oznajmił że w planie wydawniczym firmy mieści się wiele tytułów.

Nasze zespoły deweloperskie z całego świata pracują nad wieloma nieogłoszonymi projektami, w skład których wchodzą zarówno nowe IP jak i znane i ugruntowane marki.

Dyrektor generalny Strauss Zelnick wspomniał także, że celem firmy jest wydawanie zupełnie nowych tytułów oraz kolejnych części znanych serii. W 2016 roku Take Two wyda przynajmniej jedną z niezapowiedzianych jeszcze gier.

W Sieci od długiego czasu pojawiają się plotki odnośnie kolejnej części serii Red Dead. Czy przyszły rok przyniesie nam kolejne przygody na dzikim zachodzie? A może jedną z tych nieogłoszonych gier jest pojawiający się i znikający Agent, który został zapowiedziany jako tytuł na wyłączność dla PS3? Czas pokaże.

 

Źródło: http://www.dualshockers.com/2015/11/05/take-two-has-numerous-unannounced-games-including-new-ips-and-established-franchises/

Tagi: 2K Games Rockstar take two