Adam Grochocki Adam Grochocki 05.11.2015 13:50
Nowe zdjęcia i garść informacji z planu filmowego Assassin's Creed
1038V

Nowe zdjęcia i garść informacji z planu filmowego Assassin's Creed

Prace nad filmem Assassin's Creed idą pełną parą. Za pomocą krótkiego wywiadu i małej pomocy Twittera udał się zdobyć kilka ciekawych informacji. Zapowiada się gratka dla graczy.

Facebookowy profil Access the Animus dotarł do wywiadu Thelocationguide.com udzielonego przez Josepha Formosa Randolpha, człowieka odpowiedzialnego za wyszukiwanie lokacji do filmu. Randolph wyjawił, że bardzo duża część zdjęć zostanie wykonana na Malcie. Do tego celu wybrano stolicę kraju - Vallettę oraz Fort Ricasoli i Fort Manoel. To właśnie te miejscówki będą "grały" XV - wieczną Sevillę. Cieszy wykorzystanie prawdziwych lokacji, bo bałem się, że będzie to jedno, wielkie CGI. Początkowe plany zakładały też kręcenie na Malcie zdjęć do scen w czasach współczesnych. Nie wiadomo, czy do tego dojdzie, ale jak dobrze pamiętamy taki trik zastosowali twórcy w Assassin's Creed: Brotherhood (PS3), gdzie zarówno Ezio jak i Desmond hasali po Monteriggioni. 

Ponadto Azaizia Aymar na swoim Twitterze opublikował kilka rekwizytów z planu. Możemy obejrzeć miecze templariuszy, a widniejący na głowni jednego z nich wizerunek należy do człowieka naziwskiem Hugues de Payns, czyli pierwszego wielkiego mistrza zakonu (1118 - 1136).

Nie wiem jak wy, ale ja jestem dobrej myśli.

Źródło: https://www.facebook.com/AccessTheAnimus/posts/715423575225221

Tagi: asasyn Assassin's Creed assassin's creed: the movie michael fassbander templariusze Ubisoft