Łukasz Ciesielski Łukasz Ciesielski 05.11.2015 08:40
Nietypowe wyścigi HTR + High Tech Racing wjadą na PS Vita
858V

Nietypowe wyścigi HTR + High Tech Racing wjadą na PS Vita

PlayStation Vita - "konsola, którą Sony porzuciło" - już w przyszłym tygodniu otrzyma nietypowe wyścigi samochodowe. Co w nich takiego niezwykłego? Otóż pojazdy poruszają się po wytyczonych pasach bez możliwości ich zmiany.

Na przełomie lat 80. i 90. ubiegłego wieku bardzo popularną zabawką był tor wyścigowy z samochodzikami sterowanymi pilotami. Pojazdy były osadzone w szczelinach na torze, po których mogły się poruszać. Tory oczywiście można było rozbudowywać o ile posiadało się odpowiednią ilość elementów.

QUByte Interactive ogłosiło, że już 10 listopada HTR + High Tech Racing (PS Vita) trafi do amerykańskiego PlayStation Store. Tytuł ten to wirtualna wersja opisanej wcześniej zabawki.

Gra zaoferuje 3 poziomy trudności oraz 20 torów, na których natkniemy się na wiele pętli, skoczni, skrzyżowań oraz ostrych zakrętów. Edytor tras pozwoli zbudować dowolny tor, którym będzie można podzielić się z innymi graczami. Same samochodziki również będzie można modyfikować - w grze znaleźć się ma ponad 240 konfiguracji.

Poniżej znajdziecie zwiastun, a w galerii zrzuty ekranu.

Źródło: http://www.iplaypsvita.com/2015/11/03/htr-high-tech-racing-arriving-on-ps-vita-on-november-10/

Tagi: