Andrzej Ostrowski Andrzej Ostrowski 04.11.2015 20:45
Zwiedzaj grobowce z Larą Croft! Nowe wideo z Rise of the Tomb Raider
649V

Zwiedzaj grobowce z Larą Croft! Nowe wideo z Rise of the Tomb Raider

Dzisiaj w ramach podróży w dzicz, czyli serii "Woman vs. Wild" udamy się do grobowców. Jak się przekonamy, to dość niebezpieczne miejsca, które za wszelką cenę będą chciały pogruchotać naszej protagonistce kości lub zdekapitować ją na 101 sposobów. Najnowsze wideo z Rise of the Tomb Raider (PS4) ma nas jednak przed tym uchronić.

Z poniższego materiału wideo dowiemy się, że Lara w Rise of the Tomb Raider (PS4) będzie mogła posiąść całą gamę specjalnych zdolności powiązanych z grobowcami. Przede wszystkim będziemy musieli nauczyć się języków ich budowniczych, aby odkryć najpilniej strzeżone sekrety.

Same grobowce, oprócz naszego umysłu, sprawdzą także zwinność protagonistki dzięki całej serii mających rozerwać ją na strzępy pułapek. Grając w Rise of the Tomb Raider trzeba zwracać uwagę na otoczenie oraz szybko nauczyć się manipulować żywiołami.

Jeśli nam się powiedzie, oprócz skarbów, uzyskamy dostęp do starożytnej wiedzy, dzięki której przykładowo Lara nauczy się strzelać dwiema strzałami na raz.

Źródło: https://www.youtube.com/watch?v=aRFoK4wLcD0

Tagi: