Andrzej Ostrowski Andrzej Ostrowski 03.11.2015 16:27
Activision nakręca fanów przed premierą Call of Duty: Black Ops III
513V

Activision nakręca fanów przed premierą Call of Duty: Black Ops III

W trakcie spotkania z inwestorami, Eric Hirshberg, CEO Activision Publishing postanowił opowiedzieć trochę o nastrojach przed nadchodzącą premierą Call of Duty: Black Ops III (PS4), jedną z najbardziej wyczekiwanych gier tego roku.

Hirshberg jest podekscytowany w związku z nadchodzącą premierą najnowszej części Call of Duty:

Nie moglibyśmy być bardziej podekscytowani w związku z nadchodzącą premierą. O jej sile świadczy jednak wiele rzeczy. Chociażby ilość zamówień przedpremierowych, sentyment klientów, ilość zamówień ze sklepów. Wszystko wskazuje na to, że gracze pragną Black Ops III bardziej niż jakiejkolwiek innej gry z serii Call of Duty. Warto tutaj wspomnieć, że do naszego sukcesu bardzo przysłużyło się Sony, sprzedając PS4 z Black Ops III. Z danych wynika, że jest to jedna z najbardziej wyczekiwanych gier tego roku.

Wygląda na to, że 2015 znowu będzie rokiem Call of Duty. Jak jednak w rzeczywistości poradzi sobie Call of Duty: Black Ops III (PS4)? To już czas pokaże.

Źródło: http://www.dualshockers.com/2015/11/03/activision-call-of-duty-black-ops-iii-is-simply-awesome-boasts-strong-momentum-before-launch/

Tagi: Call of Duty: Black Ops III PLAYSTATION 3 playstation 4 Treyarch