Andrzej Ostrowski Andrzej Ostrowski 02.11.2015 19:07
Żywotność Star Wars Battefront określono na 1,5 roku - trochę szczegółów na temat DLC
692V

Żywotność Star Wars Battefront określono na 1,5 roku - trochę szczegółów na temat DLC

EA przewiduje żywotność Star Wars Battlefront (PS4) na półtora roku, a przynajmniej na to wskazują nadchodzące rozszerzenia. Nie znamy jeszcze konkretnych szczegółów na ich temat, ale Peter Moore z EA zdradził, czego możemy się spodziewać.

Gracze poczuli się rozzłoszczeni faktem, że kupują wartą 50 dolarów przepustkę sezonową do Star Wars Battlefront (PS4), nie znając nawet żadnych szczegółów na temat jej konkretnej zawartości. EA niestety jest znane z brzydkich praktyk dotyczących DLC.

W trakcie prezentacji dla inwestorów, pewnymi detalami na temat przepustki sezonowej postanowił podzielić się Peter Moore z EA. Co zaoferuje nam firma za 50 dolarów?

To, co zapowiedzieliśmy to cztery paczki, które będą wychodziły przez następne 12-18 miesięcy. Planujemy wypuścić nowe mapy, trochę rozbudować rozgrywkę. Oczywiście nowe bronie także znajdą się w przepustce sezonowej.

Przepustka sezonowa w swoim założeniu ma pokryć 1,5 roku żywotności Star Wars Battlefront. Możemy spodziewać się przede wszystkim większej ilości map oraz uzbrojenia. Czy nowe dodatki będą warte 50 dolarów? Zobaczymy, jak pojawią się konkretne zapowiedzi.

Źródło: http://www.dualshockers.com/2015/11/02/ea-officials-tease-the-content-of-star-wars-battlefronts-season-pass/

Tagi: DICE dlc PlayStation 4 star wars battlefront