Łukasz Ciesielski Łukasz Ciesielski 02.11.2015 12:30
Poznaliśmy nowe szczegóły na temat Dragon Quest Builders
337V

Poznaliśmy nowe szczegóły na temat Dragon Quest Builders

Im bliżej japońskiej premiery Dragon Quest Builders - The Restoration of Alefgard (PS4) jesteśmy, tym więcej informacji ląduje w Sieci. Square Enix podzieliło się z nami kolejną dawką istotnych ciekawostek.

W Dragon Quest Builders - The Restoration of Alefgard (PS4) postać głównego bohatera będzie zdobywać doświadczenie. W miarę awansowania na kolejne poziomy możliwe będzie nauczenie się kolejnych schematów na budowle i inne konstrukcje. Punkty doświadczenia zdobywane będą przez wznoszenie budynków i łączenie ze sobą odpowiednich przedmiotów wewnątrz nich. Różnorodność jest gwarancją zdobycia pokaźnej liczby punktów.

W celu zbudowania budynku należy spełnić trzy warunki - budowla mysi być wysoka na dwa poziomy klocków, musi zostać dostarczone oświetlenie oraz musi posiadać drzwi.

Rozmawiając z innymi mieszkańcami nauczymy się kolejnych schematów. Polegając na eksploracji zapewnimy sobie sporą ilość różnych planów budowy dzięki czemu awansowanie na kolejne poziomy będzie łatwe i przyjemne. Nowe konstrukcje odblokują się również po wypełnianiu próśb zleconych przez napotkane osoby. Mieszkańcy pomogą nam także w walce z potworami.

Poniżej możecie zobaczyć zarejestrowany materiał z ponad godzinnego livestreamu.

Źródło: http://gematsu.com/2015/10/dragon-quest-builders-details-town-experience

Tagi: Dragon Quest Builders - The Restoration of Alefgard PlayStation 3 PlayStation 4 playstation vita rpg Square Enix