Łukasz Ciesielski Łukasz Ciesielski 29.10.2015 11:30
PS4 dostanie średniowieczne pojedynki pod postacią Chivalry: Medieval Warfare
619V

PS4 dostanie średniowieczne pojedynki pod postacią Chivalry: Medieval Warfare

Ktoś kojarzy grę pod tytułem Chivalry: Medieval Warfare (PS3)? Produkcja Torn Banner Studios pojawiła się na początku tego roku jeszcze na PlayStation 3 i w zasadzie słuch o niej zaginął. Wygląda na to, że tytuł otrzyma drugie życie na konsolach obecnej generacji.

Plotki o wydaniu Chivalry: Medieval Warfare (PS3) w wersji na PS4 i XO krążą po Sieci od jakiegoś czasu. Zapoczątkowane zostały przez brazylijską komisję ds. kategorii wiekowych gier. Swoje "pięć groszy" dokłada PEGI, o czym przekonać możecie się poniżej.

Co prawda widoczna data trafienia gry do sprzedaży sugeruje dzień wczorajszy, ale przeszukując PS Store nie znajdziemy wersji na PS4. Po ocenie przez PEGI można śmiało założyć, że średniowieczne starcia trafią na dzisiejsze konsole w bardzo bliskiej przyszłości.

Na dzień dzisiejszyi nie wiemy czym konkretnie będą się różnić wersje na PS4 i na XO od tych wydanych na konsole ubiegłej generacji. W ciemno możemy zakładać lepsze tekstury, wyższą rozdzielczość i płynniejszą rozgrywkę.

Źródło: http://www.pegi.info/en/index/global_id/505/?searchString=&agecategories=&genre=&organisations=&platforms=XBN&countries=&submit=Search#searchresults

Tagi: Activision Chivalry: Medieval Warfare playstation 4 torn banner studios