Daniel Stroński Daniel Stroński 14.10.2015 15:01
Udane Transformers: Devastation to początek czegoś znacznie większego
546V

Udane Transformers: Devastation to początek czegoś znacznie większego

Transformers: Devastation (PS4), które trafiło na rynek w ubiegłym tygodniu, zdążyło złapać bardzo pochlebne opinie. Studio PlatinumGames (Bayonetta, MGR:R) dostarczyło więc solidnego tytułu... ale to nie koniec!

Ostatnia gra z Autobotami, Transformers: Rise of the Dark Spark (PS4), wypadła bardzo słabo, a że nie było filmu, by podczepić pod niego nową grę, zdecydowano się powrócić do komiksowych klimatów, przekazując prace doświadczonemu studiu PlatinumGames (m. in. Bayonetta (PS3) i Metal Gear Rising: Revengeance (PS3)). Przychylne recenzje zwiastowały sequel, ale okazuje się, że od dawna Hasbro planowało coś większego.

Całość nazywać ma się Prime Wars Trilogy i połączy nie tylko gry, ale także komiksy i zabawki. Pierwszy rozdział trylogii, The Combiner Wars, składa się z komiksu o tym samym tytule i Transformers: Devastation (PS4). Następnego lata dostaniemy zaś rozdział drugi - Titans Return - któremu towarzyszyć ma kolejna gra, nowe komiksy i figurki. Ostatni rozdział planowany jest na końcówkę roku 2017 roku lub początek 2018 r.

 

Źródło: http://www.hollywoodreporter.com/heat-vision/transformers-forming-epic-storyline-toys-830399

Tagi: Activision hasbro PlatinumGames playstation 3 playstation 4 transformers: devastation

Nie przegap