Daniel Stroński Daniel Stroński 02.10.2015 11:33
Są pierwsze oceny Tony Hawk's Pro Skater 5 i... dawno już nie było tak niskich not
1632V

Są pierwsze oceny Tony Hawk's Pro Skater 5 i... dawno już nie było tak niskich not

Wiemy już, że Tony Hawk's Pro Skater 5 (PS4) to próba szybkiego wyciągnięcia kasy od fanów, zanim umowa z Hawkiem dobiegnie końca. Wydawca jest nawet świadomy problemów. A jak oceny?

Średnia ocen w serwisie Metacritic wynosi na chwile obecną 27/100, co pozwoliło zająć jej 5. miejsce wśród najniżej ocenionych gier na PlayStation 4 (ex aequo z polskim potworkiem Basement Crawl (PS4)). Gorzej wypadły Motorcycle Club (PS4), Rugby 15 (PS4), Rugby World Cup 2015 (PS4) i Afro Samurai 2: Revenge of Kuma (PS4).

Tak wyglądają wrażenia zagranicznych recenzentów:

Shacknews - 1/10

Nawet pomijając już problemy techniczne, Tony Hawk’s Pro Skater 5 to zła gra u samych podstaw. Graficznie jest dwie generacje do tyłu, design poziomów jest słaby, a nudne misje nie zachęcają do ich wykonywania. Co boli jeszcze bardziej, jest tu tyle błędów, że samo przejście na potrzeby recenzji było wyzwaniem.

Cheat Code Central - 1.5/5

Podsumowując, ta produkcja nie zasługuje na tytuł Tony Hawk’s Pro Skater 5 i na pewno nie powinna znaleźć się na waszej kolejce ściąganych gier. Mam wrażenie, że Activision specjalnie wstrzymało wczesne recenzje, bo wiedzieli, że zrobili beznadziejną robotę. Wiem, że kusi, żeby spróbować, szczególnie biorąc pod uwagę wspomnienia ze świetnych wcześniejszych odsłon, ale to tu nie dorównuje do dzisiejszych standardów. Unikać jak plagi.

The Jimquisition - 2/10

W mojej profesjonalnej opinii, Tony Hawk’s Pro Skater 5 może pójść się pi***olić.

Z pozostałych ocen:

  • Game Revolution - 4/10
  • Hardcore Gamer - 4/10
  • Eurogamer - Avoid (Unikać)

Europejska premiera gry już dzisiaj i możecie ją nabyć w PS Store za skromne 249 zł.

Tagi: