Paweł Musiolik Paweł Musiolik 30.09.2015 10:00
Broforce nie trafi na PS Vitę
423V

Broforce nie trafi na PS Vitę

Pamiętacie jeszcze o Broforce (PS4)? Gra w której parodystyczne wersje bohaterów kina akcji lat 80. i 90. szerzą "demokrację" rozwalając plansze i wrogów? Gra miała trafić na PS4 i PS Vitę, gdzie wydawała się pasować idealnie. Niestety, przenośnej wersji nie zobaczymy.

Redaktor serwisu The Vita Lounge miał ochciał w trakcie Eurogamer Expo zapytać deweloperów gry - co dzieje się z tym tytułem. Wysłał więc maila by umówić się na wywiad w sprawie przenośnej wersji gry. Odpowiedź go niestety niemile zaskoczyła:

Pierwotnie naszym planem było wydanie gry na PS4 i PS Vita. To się zmieniło.Gra trafi wyłącznie na PS4. Przepraszamy za to, że od pewnego czasu nie komunikujemy się z mediami i nie powiedzieliśmy nic w tej sprawie.

O ile chęć wydania na PS4 - najlepiej sprzedającej się konsoli tej generacji nie powinna nikogo dziwić, tak kasowanie przenośnej wersji - bo gra na Vitę pasuje idealnie - jest niezrozumiałym ruchem. Może deweloperzy nauczą się, że nie warto zapowiadać tak wcześnie gier, które ostatecznie i tak umierają...

Źródło: http://thevitalounge.net/2015/09/29/broforce-is-no-longer-coming-to-psvita/

Tagi: broforce Devolver Digital playstation 4 playstation vita