Łukasz Ciesielski Łukasz Ciesielski 25.08.2015 10:30
Dynamite Fishing – World Games trafi jutro na PS4
401V

Dynamite Fishing – World Games trafi jutro na PS4

Czy są wśród nas miłośnicy niekonwencjonalnego rybołówstwa? Jeżeli tak być może zainteresuje Was zmierzające na PlayStation 4 Dynamite Fishing – World Games. Tytuł już jutro pojawi się w PlayStation Store.

Dynamite Fishing – World Games jest produkcją, która pierwotnie zadebiutowała na smartfonach i tabletach. Głównym zadaniem gry jest połów ryb. Jednak w tym celu nie wykorzystamy starej, poczciwej wędki. Użyjemy do tego głównie dynamitu oraz innych ładunków wybuchowych. Jakby tego było mało skorzystamy także z tostera czy karabinu maszynowego.

Autorzy zadbali o różnorodność. Do wyboru oddanych zostanie 10 różnych łodzi oraz 5 postaci - Redneck Joe, Metal Moe, DJ Dynamite, Wild Wendy i Śmierć. Połowów dokonamy - jak wskazuje na to tytuł - w różnych zakątkach świata takich jak Japonia, Wenecja czy dżungla. Każde z miejsc charakteryzować się będzie innymi gatunkami ryb.

Wersja na PlayStation 4 cechować się będzie trybem wieloosobowym, w którym na połowy wyruszymy wspólnie ze znajomym, prowadząc ostrą rywalizację.

Źródło: http://blog.eu.playstation.com/2015/08/24/dynamite-fishing-world-games-explodes-onto-ps4-on-26th-august/

Tagi: Dynamite Fishing – World Games HandyGames playstation 4