Daniel Stroński Daniel Stroński 21.08.2015 09:17
Bethesda nie dba o to, co mówią o grafice Fallouta 4
967V

Bethesda nie dba o to, co mówią o grafice Fallouta 4

Fallout 4 (PS4) trafi do graczy jeszcze w tym roku, a przecież dopiero co twórcy zapowiedzieli, że rzeczywiście tytuł tworzą. Pierwsze materiały z rozgrywki wielu się spodobały, ale niektórzy narzekali na grafikę. Deweloper jednak się tym nie przejmuje.

Patrząc na inne duże gry tej generacji, pokazywane materiały z Fallout 4 (PS4) mogą pozostawić niedosyt. Pete Hines z Bethesdy w wywiadzie z serwisem metro.co.uk powiedział, co myślą o takiej reakcji:

Nie przejmujemy się tym. [...] Jak to już jest w każdej dziedzinie rozrywki, nigdy nie zaspokoisz wszystkich. Także kwestie grafiki nie takiej, jakiej się ktoś spodziewał, założeń rozgrywki, świata gry czy czegokolwiek innego - każdy ma prawo do własnej opinii.

O tym, czy kupisz grę, decydują wybrane przez ciebie kryteria, ja nie mam na to wpływu. Nie podchodzę do każdego gracza i nie mówię "Kupisz tę grę albo ja cię do tego przekonam". Pokazujemy, co robimy, by każdy mógł ocenić sam, czy mu to pasuje.

Czy to zdrowe podejście do tworzenia tak dużej gry? Oczywiście możemy Bethesdzie zaufać w kwestii stworzenia solidnego kandydata do tytułu Gry Roku, ale któż nie chciałby zobaczyć nowego Fallouta z oprawą gry The Order 1886?

Źródło: http://metro.co.uk/2015/08/20/bethesdas-pete-hines-fallout-4-interview-were-doing-stuff-that-other-folks-wouldnt-do-or-dont-do-5352056/

Tagi: Bethesda Softworks Fallout 4 pete hines playstation 4