Patryk Dzięglewicz Patryk Dzięglewicz 14.08.2015 11:59
Broń królestwa i łap potwory w retro RPG Siralim - mamy pierwszy konsolowy zwiastun
569V

Broń królestwa i łap potwory w retro RPG Siralim - mamy pierwszy konsolowy zwiastun

Siralim to produkcja RPG roguelike w staroszkolnej oprawie graficznej, gdzie bronimy królestwa. Gra pierwotnie pojawiła się na PC i urządzeniach mobilnych, ale jak wynika z opublikowanego własnie wideo, wkrótce również konsole Sony dostaną własną wersję.

Siralim (PS4) to roguelike-RPG w losowo generowanym świecie, gdzie będąc królem, musimy bronić swojego królestwa. Do drużyny można wcielać zarówno postacie niezależne, jak i złapane własnoręcznie potwory. Bitwy toczymy w systemie turowym, w których po naszej stronie bierze udział sześć posiadanych chowańców. Oczywiście rozwijają swoje statystyki i można nakładać im ekwipunek. W trakcie przygody znajdujemy  również jaja, co pozwala wychować sobie pupila od skorupki. Posiadamy też własny zamek. Więcej informacji o grze znajdzie na jej stronie internetowej. Tytuł pojawi się na wszystkich dostępnych na rynku konsolach Sony.

Opublikowany materiał filmy niestety nie zdradza daty premiery konsolowego Siralima ani jego ceny. Thylacine Studios poświęciło prawie dwie i pół minuty, by przedstawić nam, jak przebiega rozgrywka, oraz wprowadzić w wątek fabularny. Poznamy wszystkie aspekty gry, łącznie z walką i oswajaniem potworków. Oczywiście wszystko w "rozpikselizowanej" grafice retro.

Źródło: http://www.siliconera.com/2015/08/13/siralim-is-an-old-school-style-monster-taming-rpg-heading-to-ps4-ps3-and-ps-vita/

Tagi: playstation 3 PlayStation 4 playstation vita Siralim Thylacine Studios wideo