Andrzej Ostrowski Andrzej Ostrowski 12.08.2015 13:04
Ludzie oglądają Fallouta 4 na Pornhubie
1618V

Ludzie oglądają Fallouta 4 na Pornhubie

I wbrew pozorom nie chodzi tutaj wcale o produkcję XXX, a o wyciek rozgrywki z Fallout 4 (PS4) pokazanej na Gamescom 2015 za zamkniętymi drzwiami.

Za zamkniętymi drzwiami na Gamescom 2015 pokazano obecnym dziennikarzom fragment rozgrywki z Fallout 4 (PS4). Jednemu z widzów udało się uwiecznić ją na telefonie komórkowym.

Przedstawia fragment rozgrywki. Skupia się w dużej mierze na walce w mieście Lexington. Bohater wraz z psem trafił do supermarketu, gdzie rozegrała się strzelanina z ghulami. Sam fragment nie był rewelacyjny, gdyż został w dużej mierze w całości nastawiony na walkę. Pokazał jednak, że do Fallout 4 wraca hakowanie komputerów i otwieranie drzwi wytrychem. Nic, czego nie widzieliśmy w poprzednich częściach. Ze swoich obserwacji zwróciłem uwagę, że całość bardziej przypominała Fallouta 3 niż New Vegas.

Samo nagrane jest fatalnej jakości. Prześwietlone do granic możliwości, a na dodatek autor cały czas krył się przed ochroną. Był moment, że rozważałem, aby je mimo wszystko wrzucić, ale... no właśnie. I tu zaczyna się cała historia.

Deweloper zareagował szybko, wysyłając wszędzie, gdzie pojawiło się wideo, "prośbę" o jego skasowanie. Użytkownicy następnie zaczęli wrzucać je na serwery hostingowe, ale te szybko padały, nie mogąc poradzić sobie z ruchem, który generowało wideo.

W końcu ktoś wpadł na pomysł, aby wrzucić video na... serwis Pornhub. Zadziałało i wisi do tej pory. Nie możemy niestety dać Wam bezpośredniego linku, ale jeśli chcecie obejrzeć filmik, wystarczy, że wejdziecie na Pornhub i wyszukacie wideo o nazwie "HIDDEN CAMERA SHOWS AUDIENCE TEASED BY BIG BUTT MAN IN TIGHTS LIVE". Znajduje się w kategorii "Big Ass", "POV".

Dzięki temu będziecie mogli obejrzeć wideo pośród setek piersi i kobiecych pośladków...

Źródło: http://kotaku.com/thousands-of-people-have-watched-leaked-fallout-4-foota-1723429196

Tagi: Bethesda Softworks Fallout 4 PlayStation 4 pornhub wideo