Patryk Dzięglewicz Patryk Dzięglewicz 11.08.2015 19:42
Powiększanie biustów w Omega Labyrinth tematem przewodnim gry
560V

Powiększanie biustów w Omega Labyrinth tematem przewodnim gry

Jak zapowiedziano tydzień temu w najnowszym wydaniu japońskiego magazynu Dengeki pojawiły się pierwsze informacje na temat nowego, "biuściastego" roguelike-jRPG dla PS Vita tj. Omega Labyrinth (PS Vita). Przedstawiono bohaterki, które wyruszą na wyprawę w poszukiwaniu "Świętego Graala Urody" oraz wspomniano co nieco samej rozgrywce.

D3 Publisher postanowił opublikować garść wiadomości na temat czterech panienek gry, które bardzo chcą znaleźć sposób na powiększenie biustów. Oto i one:

  • Aina Akemiya -  główna bohaterka gry. Bardzo chce powiększyć sobie piersi, więc przeszukuje niebezpieczne lochy w celu odnalezienia "Świętego Graala Urody". Przedmiot ten posiada moc spełniania życzeń
  • Nako Mimomo  -  najlepsza przyjaciółka Ainy. Ciągle pakuje się w kłopoty. Nawet w prostych lochach ma tendencję do wybierania złych ścieżek.
  • Sairi Sousha -  w połowie Rosjanka. Opanowana i sprytna dziewczyna.Nosi szalik podarowany jej przez Ainę.
  • Pai - wróżka, która uwielbia przebywać w dekoltach.

W grze obecny jest system "Omega Power" powodujący, że bohaterce, którą akurat kontrolujemy stopniowo powiększa się biust, a pękające zamki, guziki i zatrzaski powodują obrażenia u wrogów. Gdy piersi osiągną odpowiednie rozmiary dostępny będzie tryb "Hatsumune Mode", aczkolwiek brak dalszych informacji na ten temat. 

Punkty, które zdobędziemy za eksploracje lochów posłużą nie tylko do rozwoju postaci, ale także do robienia zakupów oraz identyfikacji przedmiotów. By odkryć naturę danego znaleziska, należy włożyć go sobie pomiędzy piersi i potrząsnąć nimi. Jak to wygląda obejrzycie  sobie klikając tutaj.

Chcąc eksplorować lochy musimy dobrać sobie partnerkę. Jeśli jednak prowadzona przez nas postać zginie to obie bohaterki tracą cały ekwipunek. Pierwsze egzemplarze Omega Labyrinth (PS Vita) zawierać będą kody na specjalne jego części tj. "Lightning Malas" oraz "Hip Shield". Gra w Japonii na PS Vitę trafi 19 listopada. 

Źródło: http://gematsu.com/2015/08/omega-labyrinth-introduces-cast-omega-power

Tagi: