Patryk Dzięglewicz Patryk Dzięglewicz 10.08.2015 21:59
Duchowy następca Valkyrie Profile - Exist Archive na nowych obrazkach HD
873V

Duchowy następca Valkyrie Profile - Exist Archive na nowych obrazkach HD

Exist Archive: The Other Side of the Sky (PS4) jRPG  od Tri-Ace i Spike Chunsoft z widokiem z boku znalazł się właśnie w ofercie japońskiego oddziału sklepu internetowego Amazon. To dobra okazja by opublikować kilka obrazków w wysokiej rozdzielczości. 

Exist Archive: The Other Side of the Sky (PS4) słusznie bądź nie uważany jest za duchowego następce dylogii Valkyrie Profile. Ocenimy to, gdy już zagramy na razie jednak mamy okazję podziwiać wprawdzie tylko kilka, ale całkiem sporych, a przy tym wysokiej jakości zrzutów z gry. Przedstawiają m.in kawałek dialogu z ładnymi sylwetkami postaci oraz to jak bohaterowie radzą sobie w boju. Do obejrzenia w galerii poniżej. 

Jeśli ktoś jest zainteresowany, to na stronie głównej gry może zapoznać się również z artworkami  kilku głównych bohaterów dramatu tj. Nagi Koharu, Yasakata Mitsuhide, Ogami Ren, Amatsume, Yamatoga.

Japońska premiera będzie miała miejsce 26 listopada. Tytuł przeznaczony jest dla konsol PlayStation 4 i PlayStation Vita. Składając przedpremierowe zamówienia otrzymamy w prezencie soundtrack CD i art-book. 

Źródło: http://gematsu.com/2015/08/exist-archive-screenshots-new-character-artwork

Tagi: Exist Archive: The Other Side of the Sky galeria PlayStation 4 PlayStation Vita Spike Chunsoft Tri Ace