Andrzej Ostrowski Andrzej Ostrowski 07.08.2015 18:20
Sony pichci już kolejne remastery
2936V

Sony pichci już kolejne remastery

Jeśli czegoś nie brakuje na PlayStation 4, to z pewnością remasterów. W szczególności, że dostaniemy ich już niedługo jeszcze więcej, o czym dowiedzieliśmy się z wywiadu z Jimem Ryanem, CEO Sony Computer Entertainment Europe.

Na Gamescom 2015 ekipie serwisu Pushsquare udało się przeprowadzić z Ryanem wywiad. Jedno z pytań dotyczyło obecnej polityki odnawiania gier.

Robimy to, bo zdajemy sobie sprawę, że jest cała masa użytkowników PlayStation 4, która nigdy nie grała w gry z poprzedniej generacji. Mieli przykładowo konsolę Nintendo lub Xboksa, więc nie mieli nawet jak się zapoznać z chociażby trylogią Uncharted. Dlatego właśnie zamierzamy kontynuować obecnie przyjętą politykę dotyczącą odnawiania gier. Oczywiście remasterować będziemy tylko najlepsze tytuły z poprzedniej generacji. Nie mogę za wiele Wam zdradzić, ale już niedługo będziemy mieli kolejną zapowiedź.

Macie jakieś swoje ulubione tytuły, które jeszcze nie zostały zremasterowane, a które chętnie zobaczylibyście w odświeżonej wersji?

Źródło: http://www.pushsquare.com/news/2015/08/gamescom_2015_its_very_likely_therell_be_more_ps4_remasters_says_sony

Tagi: gc 2015 playstation 4 sony