Andrzej Ostrowski Andrzej Ostrowski 05.08.2015 21:30
Już niedługo dowiemy się, co znajdziemy na premierę w Hitmanie
618V

Już niedługo dowiemy się, co znajdziemy na premierę w Hitmanie

W grudniu trafi do sprzedaży Hitman (PS4), którego zawartość będziemy dostawali co jakiś czas po premierze. Twórcy jasno dają do zrozumienia, że mimo wszystko za cenę 60 dolarów kupimy pełny produkt. Żadnych DLC, żadnych mikrotransakcji.

Do premiery coraz bliżej, a w gruncie rzeczy dalej nie wiemy, co znajdziemy na starcie nadchodzącego Hitman (PS4). Redaktor serwisu VideoGamer przeprowadził z twórcami wywiad mający wyjaśnić tę zagadkę. Przy okazji spytał, jak twórcy czują się z reakcją graczy na zapowiedź.

Cieszyliśmy się z naszego występu na E3. Uważam, że zapowiedź została dobrze przyjęta. Oczywiście są osoby, których zaniepokoił nowy model dystrybucji. Dlaczego? Myślę, że chodzi tutaj o to, iż jest po prostu nowy i nieprzetestowany. Ludzie mogli zareagować negatywnie, gdyż mają dobre i złe doświadczenia. Musimy zdobyć ich zaufanie.

Następnie wyjaśnił, że już niedługo zostaną podane konkrety na temat tego, co znajdziemy w pierwszym fragmencie Hitmana. Dodał, że opóźnienie wynika z tego, iż zespół musi być pewnym, że gracze będą zadowoleni. Najważniejszym jednak jest, aby nikogo nie oszukać.

Żadnych mikrotransakcji, żadnych DLC. Za 60 dolarów gracze dostaną pełną grę, żadnych ukrytych kosztów. To dla nas bardzo ważne, aby czegoś takiego nie było. Gra ostatecznie będzie większa niż Krwawa forsa. Jeśli doda się do tego kontrakty, rozgrywkę wieloosobową i zawartość, którą będziemy co tydzień za darmo wypuszczali, Hitman będzie największą dotychczas zrobioną grą w ramach tego uniwersum.

Co o tym myślicie? Czy wypuszczanie gry w kawałkach w sytuacji, w której ostatecznie dostaniemy wszystko to, co za zapłaciliśmy, jest w porządku?

Źródło: http://www.videogamer.com/ps4/hitman/news/hitmans_day_one_content_will_be_announced_very_soon_after_gamescom.html

Tagi: gc 2015 hitman IO Interactive PlayStation 4