Daniel Stroński Daniel Stroński 05.08.2015 16:27
Europa dostanie Attack on Titan od Omega Force, mamy zwiastun
707V

Europa dostanie Attack on Titan od Omega Force, mamy zwiastun

Tydzień tajemniczych zapowiedzi gry "not Warriors", wczorajszy przeciek i nareszcie oficjalne ujawnienie ze zwiastunem - do Europy trafi gra oparta na serii mangi i anime Attack on Titan.

Attack on Titan (PS4) (tytuł roboczy) to jedna z nadchodzących produkcji studia Omega Force, twórców takich serii jak Samurai Warriors, Warriors Orochi czy One Piece: Pirate Warriors. Na razie nie pokazano rozgrywki ani nie podano nawet gatunku nadchodzącej produkcji, ale...

No właśnie. Patrząc na wcześniejsze gry studia, spodziewać się można slashera, tyle że w Attack on Titan siły zagrożonego gatunku ludzkiego walczą z ogromnymi tytanami, do walki z którymi ruszają całe oddziały żołnierzy, a pokonać ich można jednym precyzyjnym cięciem. Jak w takich założeniach odnajdzie się deweloper, który wrzuca nas zwykle do starcia z całymi hordami wrogów i każe ciachać bez ładu w długich kombosach?

Pozostaje czekać na pierwsze materiały lub szczegóły na temat rozgrywki. Premiera planowana jest na przyszły rok, również w Europie, na PS4, PS3 i Vitę.

Źródło: http://gematsu.com/2015/08/attack-titan-game-omega-force-announced-ps4-ps3-ps-vita

Tagi: