Daniel Stroński Daniel Stroński 04.08.2015 18:45
Peter Dinklage nie będzie już głosem Ghosta w Destiny, zastąpi go Nolan North
775V

Peter Dinklage nie będzie już głosem Ghosta w Destiny, zastąpi go Nolan North

Nieodłączny towarzysz i narrator, mały robocik Ghost, przemówi niedługo do graczy innym głosem. Wrześniowy dodatek do Destiny (PS4) "The Taken King" sprawi, że w ogóle już w grze nie usłyszymy Dinklage'a.

Redakcja magazynu GameInformer odwiedziła studio Bungie, by dowiedzieć się więcej o nadchodzącym dodatku Destiny - The Taken King (PS4). Obszerny tekst na ten temat przeczytamy w najnowszym numerze czasopisma, ale już teraz serwis podzielił się na swojej stronie dość szokującą informacją - robocik Ghost przemówi głosem Nolana Northa, który oprócz wypowiadanych kwestii z dodatku, nagrał wszystkie linie dialogowe Petera Dinklage'a na nowo.

Dyrektor kreatywny gry od Bungie Luke Smith chce, by ten sam kompan-robocik towarzyszył graczowi od początku zabawy aż po 40 (!) poziom doświadczenia:

Chcemy, by Ghost z głosem Nolana Northa obudził gracza zaczynającego przygodę z Destiny na pierwszym poziomie i podążał u jego boku aż do poziomu 40.

North, który znany jest z podkładania głosu w całej masie gier, włącznie rolą Nathana Drake'a w serii Uncharted, powiedział parę słów na temat przyjęcia nowej roli:

Pozwalają mi wnieść do roli to, czego sam chcę. Trzeba dać coś od siebie. Z tego powodu nie chciałem słyszeć oryginalnej ścieżki, by podświadomie się na niej nie wzorować.

Mam nadzieję, że to rola na lata. Jeśli przyjdzie mi ją kontynuować w przyszłości, myślę, że będę w stanie rozwinąć postać Ghosta. Tak jak gracz coraz lepiej poznaje świat gry, być może tak samo Ghost rozwijać będzie się razem z nim.

Premiera Destiny - The Taken King (PS4) w przyszłym miesiącu, 15 września. Przypominamy, że wraz z nią ukaże się aktualizacja osłabiająca rzadkie bronie egzotyczne.

Źródło: http://www.gameinformer.com/b/news/archive/2015/08/04/destiny-recasts-its-most-important-character-with-nolan-north-9709.aspx

Tagi: Bungie destiny nolan north peter dinklage PLAYSTATION 3 playstation 4