Patryk Dzięglewicz Patryk Dzięglewicz 03.08.2015 14:30
Zmieniaj palcem kostiumy dziewczynom z Valkyrie Drive - nowe obrazki i Edycja Limitowana
1494V

Zmieniaj palcem kostiumy dziewczynom z Valkyrie Drive - nowe obrazki i Edycja Limitowana

Valkyrie Drive: Bhikkhuni (PS Vita) to japoński miks gatunkowy (akcja, przygodówka, elementy RPG) o bohaterkach potrafiących zmieniać się w broń. Wyciekło właśnie klika obrazków i nieco dalszych informacji o rozgrywce oraz wieści o edycji kolekcjonerskiej. Do sprzedaży tytuł trafi zimą.

Studio Marvelous, japoński wydawca Valkyrie Drive: Bhikkhuni (PS Vita), rzuciło graczom na uciechę nieco zrzutów z tejże produkcji oraz ujawniło nowe informacje na temat rozgrywki. Tym razem sprawdzimy, jak działa Stołówka (Cafeteeria) w kwaterze głównej. "Soczyste" obrazki do obejrzenia w galerii.

Zasadniczą rolą Stołówki jest umożliwienie graczowi kontaktu z bohaterkami oraz pogłębiane wzajemnych relacji. Ważną jej częścią jest tzw. "Pokój Zwierzeń" (Communication Room), gdzie przebieramy dziewczyny w różnorakie kostiumy i akcesoria, a także zmieniamy fryzurę i bieliznę. W czasie zmiany garderoby dobrze jest pomiziać panny w czułych miejscach, by zwiększyć naszą zażyłość  z nimi.  Zależnie od zdobytych punktów doświadczenia, zwiększamy nasz "Oppai (Boob) Rank", co daje dostęp do różnych minigier.

Edycja Limitowana nosi miłą dla ucha nazwę Nyuu Nyuu DX Pack i zawiera:

  • specjalne, ilustrowane pudełko - Warai Manakakko
  • art-book z ilustracjami oraz sylwetkami bohaterek
  • soudtrack CD
  • słuchowisko (drama) CD
  • egzemplarz gry z limitowaną okładką

Dodatkowo niezależnie od wersji pierwsze kopie zawierać będą kod pozwalający pobrać trzy dodatkowe kostiumy kąpielowe - "Mermaid", "Bhikkuni",  "Siren".  Podstawkę wyceniono na  6980 jen (~214 zł), a kolekcjonerkę na 8480 jenów (~259 zł).

Tytuł przeznaczony jest na platformę PS Vita, a japońska premiera odbędzie 10 grudnia. 

 

Źródło: http://gematsu.com/2015/08/valkyrie-drive-bhikkhuni-launches-december-10-japan

Tagi: Edycja Kolekcjonerska galeria Marvelous playstation vita valkyrie drive bhikkhuni