Łukasz Ciesielski Łukasz Ciesielski 03.08.2015 11:05
Logiczne Spider: Rite of the Shrouded Moon trafi na PS4 i PS Vita
424V

Logiczne Spider: Rite of the Shrouded Moon trafi na PS4 i PS Vita

Potraficie wyobrazić sobie sytuację, w której podczas podróży gracie na przenośnej konsoli Sony w grę, w której pogoda zmienia się wraz ze zmianą warunków pogodowych na zewnątrz środka transportu? Studio Tiger Style przedstawia Spider: Rite of the Shrouded Moon (PS4), w której wspomniana wcześniej sytuacja jest możliwa.

Spider: Rite of the Shrouded Moon (PS4) wcielimy się w postać pająka przemierzającego niezbadane odmęty starego dworu. Rozwiązując różnego rodzaju logiczne łamigłówki będziemy polować na na różnej maści owady. Jednak ich występowanie zależne jest od pory dnia oraz od pogody.

Dzięki możliwości śledzenia naszego położenia, oferowanych przez PS4 i PS Vita, po zgodzeniu się na śledzenie, pora dnia oraz pogoda w grze będą zmieniały się w zależności od warunków za naszym oknem. W grze dostępnych będzie 30 poziomów, każdy w 4 kombinacjach, a co za tym idzie z różnymi wariacjami insektów.

Spider: Rite of the Shrouded Moon (PS4) w sprzedaży pojawić się ma w niedalekiej przyszłości.

Źródło: http://blog.eu.playstation.com/2015/07/31/environmental-puzzler-spider-rite-of-the-shrouded-moon-announced-for-ps4-ps-vita/

Tagi: gra logiczna playstation 4 PlayStation Vita Spider: Rite of the Shrouded Moon tiger style