Paweł Musiolik Paweł Musiolik 03.08.2015 08:30
Nadchodzi mnóstwo nowej zawartości do Dead or Alive 5: Last Round
484V

Nadchodzi mnóstwo nowej zawartości do Dead or Alive 5: Last Round

W trakcie festiwalu poświęconemu serii Dead or Alive, Koei Tecmo ujawniło swoje plany wsparcia dla Dead or Alive 5: Last Round (PS4). Szykuje się wiele konkretnych dodatków do gry.

Jako pierwsza pojawi się aktualizacja gry do wersji 1.04. Stanie się to 11 sierpnia. Co doda? Nowa planszę - Fireworks oraz kostiumy poświęcone latu - Lovely Summer Costume 2015. Dodatkowo aktualizacja poprawi balans gry.

Kolejna, wielka aktualizacja pojawi się dopiero wiosną 2016 roku. Wtedy też Team Ninja doda nowe postaci oraz nowe areny. Dalsze informacje na ten temat będą ujawnione w późniejszym terminie. Ale to nie wszystko. Zapowiedziano także kostiumy, które powstaną przy współpracy z innymi deweloperami.

We wrześniu pojawią się kostiumy stworzone razem z ekipą Nihon Falcom, oparte na grach z serii The Legend of Heroes: Sen no Kiseki and Trails in the Sky. W październiku pojawią się stroje inspirowane Halloween. W listopadzie dostaniemy ciuszki inspirowane grą Square Enix - Schoolgirls Strikers. A na wiosnę 2016 roku pojawią się kostiumy inspirowane Tatsunoko.

Źródło: http://gematsu.com/2015/08/dead-or-alive-5-last-round-adding-new-character-stage-spring-2016

Tagi: Dead or Alive 5: Last Round Koei Tecmo PlayStation 4 Team Ninja