Daniel Stroński Daniel Stroński 31.07.2015 10:45
W nowych Wormsach można wsiąść do czołgu - poznajcie Worms: Weapons of Mass Destruction
805V

W nowych Wormsach można wsiąść do czołgu - poznajcie Worms: Weapons of Mass Destruction

Wormsy stał się według Was zbyt kolorowe i przeładowane zbędnymi bajerami? Co powiecie na powrót do prostoty z dodatkiem... czołgu? Mamy pierwsze fragmenty rozgrywki z nowej odsłony robaczywej serii.

Serwis GameReactor miał okazję porozmawiać z twórcami nowej odsłony Wormsów i ujawnić światu nadchodzące Weapons of Mass Destruction (tytuł roboczy). A będzie to gra zrywająca z przesadnie urozmaicanymi ostatnimi częściami.

Pierwszym, co rzuca się w oczy, są nieco wyblakłe, choć wciąż piękne, ręcznie rysowane plansze. Do każdego budynku można wejść i póki przeciwnika nie ma w środku, nie wie, w którym miejscu dokładnie się znajdujemy. Inną nowością jest implementacja czołgów - możemy do nich wsiąść, skakać w nich i wystrzelić serię pocisków. Pojazdów ma być więcej, to na razie bardzo wczesna wersja gry.

W kwestii broni i gadżetów pokazano wyłącznie klasyki - m. in. bazookę, granat odłamkowy, święty granat ręczny, linę czy jetpack.

Gra zapowiedziana jest póki co na PC i XOne, które zapewniły sobie pierwszeństwo. Reszta platform docelowych zostanie ujawniona później.

Źródło: http://www.gamereactor.eu/previews/332763/Worms+WMD/

Tagi: poznajcie Worms: Weapons of Mass Destruction team17 wideo