aysnel aysnel 31.07.2015 08:30
Europejski zwiastun gry The Legend of Heroes: Trails of Cold Steel
401V

Europejski zwiastun gry The Legend of Heroes: Trails of Cold Steel

NIS America opublikowało własnie pierwszy poglądowy zwiastun europejskiej wersji jRPG-a The Legend of Heroes: Trails of Cold Steel (PS3), która już niedługo zadebiutuje na naszym kontynencie. Gra jest jest częścią wieloletniego cyklu liczącego sobie kilkanaście pozycji.

Poniższy materiał filmowy jest wprawdzie krótki, ale bardzo treściwy. Przedstawiono w nim kawałek rozgrywki, głównie charakterystyczny system walki oraz możliwości poszczególnych bohaterów. Tytuł, który w Japonii został wydany dwa lata temu na konsole PlayStation 3 i PS Vita, do europejskich graczy trafi już jesienią. Nie wiadomo jednak, czy będzie dostępna opcja Cross-Save  tak jak w pierwotnych wersjach.

Akcja The Legend of Heroes: Trails of Cold Steel (PS3) toczy się tym samym świecie, co wydana niedawno w Japonii The Legend of Heroes: Trails in the Sky Evolution (PS Vita), a która znana jest na Zachodzie ze starszej wersji dostępnej na konsolkę PSP i PC. Tym razem przenosimy się jednak na ziemie Cesarstwa Erebońskiego, by wziąć udział w tamtejszych konfliktach politycznych rozrywających wielki naród od środka. Fabuła toczy się w stylu znanym z poprzednich odsłon, aczkolwiek duży nacisk położono na życie szkolne bohaterów. Relacje z poszczególnymi studentami zadecydują o ich zdolnościach bojowych.  

Sednem walki będą szybkie taktyczne starcia turowe, oparte o nowo zaimplementowany system ARCUS. W sumie okazji do wykazania się w boju nie zabraknie, bowiem imperium stanęło na krawędzi rewolucji, gdy prysła równowaga sił pomiędzy klasą rządzącą, a zwykłymi obywatelami.

Tagi: Nippon Ichi Software America playstation 3 playstation vita The Legend of Heroes: Trails of Cold Steel wideo

Nie przegap