SKLEP
aysnel aysnel 30.07.2015 15:13
[AKTUALIZACJA] Co właściwie łączy Anas i Ryuritis - fabularny zwiastun Yoru no Nai Kuni
373V

[AKTUALIZACJA] Co właściwie łączy Anas i Ryuritis - fabularny zwiastun Yoru no Nai Kuni

Do japońskiej premiery intrygującego RPG Yoru no Nai Kuni (PS Vita) pozostało 3 tygodnie, więc w najbliższych dniach można spodziewać się kolejnych materiałów. Dzisiaj natomiast Koei Tecmo i Gust upublicznili wideo pozwalające rzucić nieco okiem na tajemniczą fabułę gry.

[Aktualizacja]

Pojawił się drugi, prawie czterominutowy materiał wideo przedstawiający jak Arnas potrafiąca przekształcać się w różnorodne formy na polu walki radzi sobie, pod kierunkiem Profesora ze swoimi podwładnymi demonami tj. Servanami.

[Oryginalny news]

Ponad dwuminutowy zwiastun Yoru no Nai Kuni (PS Vita) skupia się przeważnie na tym jakie relacje łączą dwójkę głównych bohaterek tj. Anas i Ryuritis. Poznajemy także parę innych postaci z ich otoczenia chociażby tajemniczego młodego profesora, który żywi pewne uczucia do Anas. Szkoda, iż (a może na szczęście) wideo pozostawia sporo pytań, ale żadnych odpowiedzi.

Jednak całkiem inne rzeczy przykuwają uwagę na tym trailerze. Po pierwsze ceny. Wygląda na to, że wersja dla PS3 i PS4 będzie kosztowała tyle samo tj. 6.800 jenów (~206 zł) za fizyczną kopię oraz 6000 jenów (~182 zł) za cyfrową. Jeśli ktoś chcę zagrać na PS Vita to zapłaci 5.800 jenów (~176 zł) za "pudełko" lub 5.143 (~156 zł) jeśli pobierze wersję cyfrową. Druga sprawa to ostatnia plansza na trailerze. Czyżby wkrótce miała wypłynąć zapowiedź edycji kolekcjonerskiej sądząc po podanych tam wartościach cenowych? Japońska premiera odbędzie się 17 września.

Źródło: http://www.dualshockers.com/2015/07/30/ps4ps3ps-vita-exclusive-jrpg-yoru-no-nai-kuni-gets-new-trailer-focused-on-the-story/

Tagi: film Gust Koei Tecmo playstation 3 playstation 4 ps vita Yoru no Nai Kuni