aysnel aysnel 25.07.2015 12:23
Kickstarterowe Cross Reverie ujrzy jednak światło dzienne dzięki nowemu inwestorowi
415V

Kickstarterowe Cross Reverie ujrzy jednak światło dzienne dzięki nowemu inwestorowi

Cross Reverie to mroczny RPG  w japońskich klimatach tworzony przez kanadyjskie studio Sinxsoft, Projektowi po zamieszaniu z Kickstarterem groziło anulowanie, lecz deweloperzy znaleźli nowego sponsora z większym budżetem, więc gra będzie mogła zawitać również na konsole Sony.

Sinxsoft z powodów prawnych został zmuszony do usunięcia Cross Reverie z crowfundingowej platformy Kickstarter na szczęście twórcom udało się pozyskać prywatnego inwestora z większym budżetem, dzięki czemu produkcja może nabrać większego rozmachu niż pierwotnie zakładano. Wyjaśnienie całej sprawy znajdziecie tutaj.

Dzięki dodatkowym środkom pieniężnym studio będzie w stanie zrealizować dodatkowe cele długofalowe takie jak dodanie zawartości "Story Arcs Twins of Darkness & Legacy of the Ancients" oraz innych usprawnień. Niestety z uwagi na koszty dwuletnia już oprawa graficzna nie zostanie poprawiona we wszystkich lokacjach, a ponadto prawdopodobnie ograniczeniu ulegnie różnorodność przeciwników poprzez zastosowanie prostej palety kolorów. W zamian za to tytuł trafi na wszystkie planowane wcześniej platformy do grania.

Według tego, co powiedział Kovalen Ramalingam z Sinxsoftu prace nad wersją dla PlayStation 4 i PS Vita rozpoczną się zaraz po premierze gry na PC, czyli gdzieś w trzecim kwartale 2016 roku. Poniżej można obejrzeć poglądowy materiał wideo.

Źródło: http://www.siliconera.com/2015/07/24/cross-reverie-will-definitely-be-coming-to-consoles-playstation-first/

Tagi: Cross Reverie film playstation 4 ps vita sinxsoft

Nie przegap