SKLEP
aysnel aysnel 21.07.2015 14:00
Współczesne księżniczki na pierwszym zwiastunie To Love-Ru Trouble Darkness
382V

Współczesne księżniczki na pierwszym zwiastunie To Love-Ru Trouble Darkness

Przenośna konsolka PS Vita już wkrótce wzbogaci się o kolejną miłosną opowiastkę w japońskich klimatach. Studio FuRyu w swojej nowej produkcji spod szyldu To-Love Ru przedstawi nam jak to jest, gdy pod naszą pieczę trafiają dziewczyny chcące być traktowane jak księżniczki.

Nim jednak przyjdzie nam położyć rączki na To Love-Ru Trouble Darkness: True Princess (PS Vita) minie jednak jeszcze trochę czasu jednak wszyscy, którzy uwielbiają tego typu klimaty mogą już obejrzeć pierwszy, krótki zwiastun wprowadzający, gdzie zawarto nawet kawałek rozgrywki. Za muzyczny motyw przewodni  -  “Koiiro Shikoukairo” odpowiada  japoński girlsband Luce Twinkle Wink.

W grze prześledzimy miłosne przygody młodzieńca imieniem Rito, który po utracie pamięci musi na nowo ułożyć sobie relacje z jedenastoma dawnymi przyjaciółkami i koleżankami. Oczywiście odbędzie się to przy akompaniamencie bielizny i kawałków nagich ciał. Premiera tytułu na konsolkę PS Vita odbędzie się 5 listopada. Poniżej możecie obejrzeć wspomniany materiał filmowy.

Źródło: http://gematsu.com/2015/07/to-love-ru-trouble-darkness-true-princess-teaser-trailer

Tagi: film FuRyu ps vita To Love-Ru Trouble Darkness: True Princess visual Novel