Paweł Musiolik Paweł Musiolik 15.06.2015 07:45
Gigantyczna dawka informacji o Fallout 4
3457V

Gigantyczna dawka informacji o Fallout 4

Wyjątkowo zaczniemy od najważniejszej informacji. Fallout 4 (PS4) zadebiutuje jeszcze w tym roku! Dokładnie to 10 listopada 2015 roku. Zaskoczeni? No to przejdźmy do zbioru tego, co ujawniono, włącznie z prezentacją rozgrywki.

Zaczniemy od tego, że gra pozwoli nam zobaczyć, jak wyglądał świat przed wojną nuklearną. Wtedy też będziemy tworzyć naszą postać. Edytor został przebudowany i zaoferuje mnogość opcji w definiowaniu wyglądu bohatera. Lub bohaterki, gdyż dostaniemy możliwość gry kobietą. Samo tworzenie opierać będzie się na wybieraniu odpowiedniej części twarzy i dowolnym modyfikowaniu analogiem. Zobaczcie sami.

Wiemy też, że Fallout 4 (PS4) dostanie usprawnioną wersję silnika, który dostał nowy system dynamicznego oświetlenia oraz renderowanie za pomocą technologii Physical Based Rendering. Gra oczywiście zaoferuje nam rozbudowane opcje dialogowe i pełną dowolność w postępowaniu. Dowolność otrzymamy także gdy przyjdzie nam grać z ustawieniem kamery FPP lub TPP. Będzie także pies, któremu będziemy mogli wydawać komendy oraz ulepszony system V.A.T.S.

Ale to nie wszystko. W Fallout 4 (PS4) dostaniemy rozbudowany system craftingu i tworzenia... świata wokół nas. Oczywiście w ograniczonym stopniu, ale możliwość odzyskiwania materiałów z budynków będących w grze po to, by zbudować swoją bazę od A do Z będzie obecne. I na materiale wideo wygląda to niesamowicie. Nasza rozwijająca się Oaza będzie atakowana, więc przyjdzie nam zadbać o jej obronę. A im więksi i bezpieczniejsi będziemy - tym więcej ludzi do nas zawita.

Na koniec, zostawiamy Was z kolejnym materiałem wideo. Tym razem jest to czysty zwiastun prezentujący przede wszystkim - walkę.

I galerią na dokładkę.

Tagi: Bethesda Bethesda Game Studios e3 2015 Fallout 4 galeria playstation 4