Andrzej Ostrowski Andrzej Ostrowski 27.05.2015 21:15
Legendarne przedmioty w Borderlands znajdziemy trzy razy częściej
772V

Legendarne przedmioty w Borderlands znajdziemy trzy razy częściej

Kilka tygodni temu Gearbox Software przeprowadził pewien eksperyment. Przez jakiś czas gracze Borderlands™ 2 (PS3) i Borderlands: The Pre-Sequel (PS3) mieli zmieniony modyfikator określający szansę na znalezienie legendarnych przedmiotów. Dziś mamy wynik eksperymentu oraz wprowadzony na stałe efekt.

Założenia były proste. Pomiędzy 9 kwietnia 2015 roku a 13 maja 2015 roku deweloper co i raz zmieniał modyfikator określający szansę na znalezienie legendarnych przedmiotów. Gracze nie wiedzieli, jaki w danym momencie był mnożnik.

Mieli jednak proste zadanie: zgłaszać, w którym momencie uważali, że mnożnik jest odpowiedni. Przez hasło „odpowiedni” rozumiemy sytuację, w której nie zdobywamy przedmiotów ani za często, ani za rzadko. W końcu w tych grach nie chodzi o frustrację czy znudzenie.

Eksperyment ustalił, że złotym środkiem jest sytuacja, w której przedmioty pozyskuje się trzy razy częściej niż normalnie.  Dlatego też dostajemy łatkę, dzięki której ten efekt będzie na stałe! Borderlands™ 2 (PS3), Borderlands: The Pre-Sequel (PS3) i Borderlands: The Handsome Collection (PS4) od tej pory mają potrójną szybkość pozyskiwania legendarnych przedmiotów. Poprawka jest udostępniona na wszystkich platformach.

Źródło: http://www.gearboxsoftware.com/community/articles/1371/legendary-drop-rate-hot-fixes-releasing-today

Tagi: Borderlands 2 Borderlands: The Handsome Collection borderlands: the pre-sequel Gearbox Software PlayStation 3 PlayStation 4