Łukasz Ciesielski Łukasz Ciesielski 19.05.2015 14:03
Brutality, którego nikt się nie spodziewał
1939V

Brutality, którego nikt się nie spodziewał

Netherrealm Studios z Edem Boonem na czele nie przestaje zadziwiać fanów ostatniej odsłony Smoczego Turnieju. Ostatnia aktualizacja wniosła do gry sporą ilość poprawek, a także kompatybilność dla osób, które nie zdecydowały się na zakup dodatków składających się z nowych postaci oraz dodatkowych strojów. Jednak to nie wszystko co skrywa najnowsza łatka.

Zapewne każdy, kto stoczył chociaż parę pojedynków w Mortal Kombat X (PS4) zna postać przesympatycznej, starszej pani, która przechadza się po targowisku w Zaświatach. Owa starsza pani jest jednym z elementów interaktywnych areny co oznacza, że podczas walki można wykonać z jej pomocą jakąś akcję. Ponieważ Mortal Kombat to dość brutalna seria, po wciśnięciu odpowiedniego przycisku nasza postać ciśnie babinką prosto w przeciwnika. Jest z nią nawet związane pewne trofeum.

Ostatnia aktualizacja wprowadziła między innymi nowe wykończenie przeciwnika. Jest to tak zwane Stage Brutality, które polega na wykorzystaniu wspomnianej wcześniej kobiety do pokonania przeciwnika. Poniżej znajduje się opis wykonania nowego Brutality.

Podczas walki należy użyć przynajmniej dwóch elementów interaktywnych, a ostateczny cios należy zadać rzucając w przeciwnika starszą panią. Po wykonaniu rzutu należy przytrzymać strzałkę/analog w dół.

Na filmiku możecie zobaczyć jak nowe wykończenie wygląda w ruchu.

Źródło: YouTube (Maximilian Dood)

Tagi: Aktualizacja brutality mortal kombat x NetherRealm Studios playstation 3 playstation 4 Warner Bros. Interactive