Daniel Stroński Daniel Stroński 30.04.2015 18:45
Data ucieczki z więzienia ustalona - czas opracować plan
1063V

Data ucieczki z więzienia ustalona - czas opracować plan

Niedawno dowiedzieliśmy się, że The Escapists (PS4) trafi również na konsole Sony, a jeśli podoba Wam się koncept ucieczki z więzienia z bogatym systemem craftingu, możecie od razu przygotować pieniądze na DLC. Poznaliśmy cenę gry i datę premiery.

Tak jak pisaliśmy ostatnio:

The Escapists (PS4) to symulator ucieczki z więzienia w oprawie retro. Jako więzień zdobywamy (no, zwijamy) najpotrzebniejsze przedmioty, korzystamy z systemu craftingu i opracowujemy plan ucieczki. Zanim go jednak wcielimy w życie, czekają nas bójki i wymiany z innymi skazanymi, przeszukania celi bądź prace wewnątrzzakładowe (pieniądze  zawsze się przydadzą, a i otwiera to dostęp do wielu lokacji).

Łącznie zmieszczono w grze ponad 200 przedmiotów i 50+ rzeczy do stworzenia, wśród których znalazły się m. in. łopaty i kilofy różnej jakości, bronie (bateria w skarpecie, kosa z różnych tworzyw itp.), rozmaite stroje, a nawet tratwa! Wszystko to do wykorzystania podczas uciekania z sześciu odmiennych zakładów karnych.

Gra dostępna będzie równo za miesiąc, 29 maja, w cenie 75 zł (cyfrowo i w pudełku). Macie ochotę poszerzyć liczbę więzień? Alcatraz dokupimy w DLC za 10,50 zł. Przypominamy zwiastun, a niżej galeria świeżych zrzutów.

Źródło: PlayStation Blog

Tagi: galeria Mouldy Toof Studios playstation 4 Team17 The Escapists wideo