Daniel Stroński Daniel Stroński 25.04.2015 10:00
Oto Kula Zagłady, która będzie nękała naszego minimalistycznego ninję w N++
532V

Oto Kula Zagłady, która będzie nękała naszego minimalistycznego ninję w N++

Tysiące plansz, osiem poziomów trudności, ascetyczna oprawa i skoki wyliczane co do milimetra. Platformówka "n" swego czasu zdobyła oddane grono fanów, a teraz, po latach i z dwoma plusami w tytule, zmierza na PlayStation 4. Nowy materiał prezentuje rozgrywkę i jednego z niebezpiecznych przeciwników.

N++ (PS4) to oszczędny w oprawie platformer o banalnych założeniach - odblokuj drzwi, przejdź przez drzwi i zbieraj w międzyczasie monety, by wydłużyć pasek czasu. Zapominając o nim, możesz znaleźć się na kolejnej planszy ze skromnym zapasem ledwie kilku sekund. Gra zdobyła popularność dzięki świetnemu sterowaniu i wysokim poziomem trudności.

Tych ma być teraz aż osiem, a szare tła nabiorą kolorowych barw. Znajdzie się również edytor poziomów, który obsłużymy panelem dotykowym pada od PS4. A tak wyglądała gra w swojej wczesnej wersji.

Na poniższych fragmentach rozgrywki zobaczycie w akcji Deathballe - latające za nami roboty, których dotknięcie nie wiąże się z niczym przyjemnym. N++ (PS4) mamy dostać jeszcze w tym roku.

Źródło: YouTube (PlayStation)

Tagi: metanet software n++ playstation 4 wideo