Daniel Stroński Daniel Stroński 09.03.2015 13:10
Do umysłu Claptrapa w Claptastic Voyage DLC wejdziemy jeszcze w tym miesiącu
579V

Do umysłu Claptrapa w Claptastic Voyage DLC wejdziemy jeszcze w tym miesiącu

Dodatek fabularny do Borderlands: The Pre-Sequel (PS3), który będzie częścią marcowego remastera Borderlands: The Handsome Collection (PS4), dostępny będzie już niebawem wraz ze zwiększeniem limitu poziomów. Poznaliśmy jego szczegóły i zwiastun.

Claptastic Voyage jest pierwszym (i na razie jedynym zapowiedzianym) fabularnym dodatkiem do historii Borderlands: The Pre-Sequel (PS3), w którym przeniesiemy się do umysłu jednego z grywalnych bohaterów - Claptrapa. W odmętach jego cyfrowego mózgu Jack doszukał się bardzo ważnych danych i ich odnalezienie będzie naszym zadaniem.

Nowe plansze, potwory i bossowie utrzymane zostaną w klimacie dziwacznej osobowości robocika. W DLC upchnięto również nowy rodzaj "zglitchowanych" broni oraz specjalną arenę, na której sami dostosujemy siłę grawitacji i poziom przeciwników.

Wraz z dodatkiem pojawi się rozszerzenie Ultimate Vault Hunter Upgrade Pack 2, zwiększające limit poziomowy o kolejną dziesiątkę (do 70.), a więc otrzymujemy 10 dodatkowych punktów umiejętności do rozdania.

Claptastic Voyage DLC oraz Ultimate Vault Hunter Upgrade Pack 2 dostępne będą razem w cenie 33 zł lub jako część przepustki sezonowej już 25 marca w wersji na PS3. Obecna generacja dostanie je wraz z całą resztą dodatków w remasterze Borderlands™ 2 (PS3) i Borderlands: The Pre-Sequel (PS3) - Borderlands: The Handsome Collection (PS4) parę dni później, 27 marca.

Źródło: http://borderlandsthegame.com/

Tagi: 2k australia Borderlands: The Handsome Collection borderlands: the pre-sequel dlc dodatek Gearbox Software PlayStation 3 PlayStation 4 wideo