Daniel Stroński Daniel Stroński 05.03.2015 12:00
Darmowe Ace Combat Infinity dostaje nowe maszyny i tryb Swobodnego Latania
480V

Darmowe Ace Combat Infinity dostaje nowe maszyny i tryb Swobodnego Latania

Podniebna produkcja free-to-play Ace Combat Infinity (PS3) nieprzerwanie wspierana jest przez dewelopera nowymi aktualizacjami. Tym razem do nowych maszyn, wyzwań i co-opowych misji dochodzi tryb swobodnego latania. Mamy zwiastun.

Ace Combat Infinity (PS3) to próba znanej serii walk w przestworzach przejścia na model free-to-play. Zawiera ona w sobie misje w singlu i kooperacji oraz rywalizację drużyn 4v4 w niszczeniu jak największej liczby wrogich odrzutowców sterowanych przez SI. Za osiągnięcia odblokowywane są części do naszej maszyny, a mikrotransakcje ograniczą się do Paliwa, czyli czasu, jaki możemy spędzić w grze. Z czasem Paliwo odnawia się samo, więc cierpliwi nie muszą wydać ani grosza.

Ósma aktualizacja, która powinna być już dostępna na PSN-ie, przewiduje takie oto atrakcje:

  • Dwa samoloty
  1. R-101 Delphinus #1 (pojawił się w Ace Combat 3: Electrosphere i przechodząc w widok z kokpitu, HUD będzie stylizowany na tę właśnie odsłonę serii)
  2. XFA-27 (pojawił się w Ace Combat 2)
  • Poziom trudności Hard dla co-opowej misji Dubai Night Assault
  • Co-opowa misja Avalon Dam Invasion
  • Tryb swobodnego latania (po zakupie "Free flight Ticket") - latanie bez ograniczeń nad San Diego, Tokio, Indiami, południowo-zachodnią Rosją, Turcją, Avalon Dam, Area B7R, Adriatykiem, Dubajem, Troia Route, Alpami i Moskwą.
  • Dodatkowe części i emblematy

Źródło: Facebook (ACE COMBAT -Official Fan Site-)

Tagi: Ace Combat Infinity aktualizacja Bandai Namco F2P free-to-play playstation 3 Project Aces update wideo

Nie przegap