Daniel Stroński Daniel Stroński 28.02.2015 11:15
Strength Of The Sword Ultimate na Vitę ufundowane, w drodze wersja na PS4
527V

Strength Of The Sword Ultimate na Vitę ufundowane, w drodze wersja na PS4

Hardkorowy slasher 3D autorstwa dwuosobowego studia brzmi jak karkołomny projekt, jednak Strength of the Sword Ultimate (PS Vita) zapowiada się świetnie, a ludzie w grę uwierzyli - kickstarterowa zbiórka się udała i niebawem Vita doczeka się kolejnego solidnego tytułu. A jest też szansa na PS4!

Studio Ivent Games możecie znać z jednej gry - Strength of the Sword 3 (PS3). Nie to, żeby miała wcześniejsze części - po prostu "3". Wydany w połowie 2013 roku slasher przeszedł bez większego echa, lecz nieliczne recenzje doceniały wymagającą rozgrywkę i staroszkolny klimat.

Teraz twórcy planują powrót, tworząc Strength of the Sword Ultimate (PS Vita). Pierwotnie planowane na PC ($14,000), z czasem dobiło do progu wersji dla PS Vity ($30,000) i Wii U ($40,000). PS4 dostanie swoją dopiero przy $100,000, do czego brakuje niecałej połowy tej sumy, a zostało całe 10 dni, więc jest szansa.

Ale czym jest sama produkcja? To slasher z golemem bojowym w roli głównej, który posługuje się połączeniem miecza i tarczy. Jak z tego skorzystamy, w pełni zależy od nas, jednak trzeba nauczyć się niespodziewanie zmieniać swoją taktykę, gdyż przeciwnicy uczą się naszego zachowania, dostosowują do niego i pomagają sobie nawzajem.

Tryb fabularny obejmuje jedenaście plansz na przestrzeni czterech światów, a w kwestii innych trybów znajdziemy survival (również w co-opie) z falami przeciwników, PvP z przejmowaniem zamków oraz Dark Mode, który... też jest trybem PvP, jednak jeden z graczy zamienia się tam w potężnego sługę zła!

Premiera Strength of the Sword Ultimate (PS Vita) planowana jest na wrzesień tego roku.

Źródło: https://www.kickstarter.com/projects/1145990096/strength-of-the-sword-ultimate

Tagi: galeria ivent games playstation vita Strength Of The Sword Ultimate wideo