Newsy ze świata gier

  
Znaleziono 8 materiałów dla gry

The Cave

Maciej Klimaszewski Maciej Klimaszewski 22.01.2013 13:36
The Cave - warto wejść w głąb jaskini
614V

The Cave - warto wejść w głąb jaskini

Gadająca jaskini zaprosi śmiałków do swego wnętrza już jutro, zaś dziś możemy przyjrzeć się pierwszej partii ocen, jakie najnowsza produkcja Double Fine zgarneła od recenzentów. Jak na razie wygląda na to, iż The Cave to naprawdę solidna gra.

2

Ostatni komentarz:

Myślałem nad tym ale mam już Trine 2, a teraz chyba szarpnę się na Mighty Switch Force! Hyper Drive Edition bo w promocji, a do tego Nano... - SMGT

Jakub Wojtkowiak Jakub Wojtkowiak 15.01.2013 22:03
The Cave nadchodzi
692V

The Cave nadchodzi

The Cave to najnowsza produkcja studia Double Fine Productions (między innymi Brütal Legend, Psychonauts). Ostatnio mogliśmy się zapoznać z dwoma materiałami przedstawiającymi bohaterów w grze. Dziś czas na materiał zbiorczy oraz datę premiery i cenę pozycji.

6

Ostatni komentarz:

Panowie 2D wraca do łask co prawda w 3D ale mechanika gry jak w starych hitach. Rayman legends, Trine, Limbo, LBP i jeszcze kilka innych.... - artattak

Maciej Klimaszewski Maciej Klimaszewski 14.12.2012 12:22
Kolejne spotkanie z ekipą The Cave
409V

Kolejne spotkanie z ekipą The Cave

Double Fine kontynuuje przegląd śmiałków dostępnych w The Cave. W grze znajdziemy siedem postaci, których unikatowe umiejętności nie raz i nie dwa przydadzą się w drodze przez naszpikowane wymyślnymi puzzlami i przeciwnikami lokacje.

2

Ostatni komentarz:

Naprawdę :) - MAJOCHEY_PL

Maciej Klimaszewski Maciej Klimaszewski 01.12.2012 14:23
Poznajcie bohaterów The Cave
587V

Poznajcie bohaterów The Cave

Na kolejny materiał wideo z szykowanego przez Double Fine The Cave przyszło nam czekać całe pół roku. Amerykański oddział Segi wrzucił wczoraj drugi zwiastun gry, w którym postawiono na przedstawienie nam zgrai żądnych przygód bohaterów.

Jakub Wojtkowiak Jakub Wojtkowiak 03.09.2012 22:32
The Cave też na Wii U
452V

The Cave też na Wii U

The Cave to nadchodząca produkcja studia Double Fine. Nad grą pracuje zespół prowadzony przez Rona Gilberta - człowieka odpowiedzialnego za serię Monkey Island. W trakcie targów PAX zostało zapowiedziane że gra pojawi się także na Wii U.

Radek Karmowski Radek Karmowski 17.07.2012 20:04
Gilbert: Rób to co lubisz, a będzie dobrze
424V

Gilbert: Rób to co lubisz, a będzie dobrze

Twórcy powinni przestać zastanawiać się co ludzie powiedzą, i zacząć robić to co chcą. Twórca nie odpowiada w żaden sposób przed odbiorcą. Co wy na to? Zgadzacie się ze zdaniem Rona Gilberta? Nie wiesz kto to? Hmmmm jak mi przykro. Jeśli wiesz to zwracam honor.

7

Ostatni komentarz:

W pierwszej części komentarza napisałem "zgadzam się w 100%" odnośnie tego o czym piszesz. Druga dotyczyła czego innego. Double Fine to... - Ronson

Maciej Klimaszewski Maciej Klimaszewski 24.05.2012 16:13
The Cave urzeka stylistyką
747V

The Cave urzeka stylistyką

Z dniem dzisiejszym Sega i Double Fine oficjalnie ogłosiły The Cave, w realiach którego przeżyjemy zaczarowaną przygodę. Zwiastun nastraja bardzo optymistycznie, a samą grę powinniśmy dostać gdzieś na początku 2013 roku. Nad całością czuwa Ron Gilbert.

4

Ostatni komentarz:

Akurat z Benefactorem to nie, ale dawno nie grałem. Moje skojarzenia: - Another World (jaskinia, ale WODA ogólnie) - Neverhood... - Ronson