Newsy ze świata gier

  
Znaleziono 5 materiałów dla gry

Papo & Yo

Radek Karmowski Radek Karmowski 08.08.2012 17:35
Papo & Yo nadchodzi
563V

Papo & Yo nadchodzi

Minority Media to malutkie studio o wielkich ambicjach. Na dodatek mają ciekawych znajomych. Wśród nich jest ekipa Rezolution Pictures oraz reżyser Alfonso Maiorana. Współpraca całej trójki zaowocowała naprawdę sympatycznym zwiastunem Papo & Yo.

2

Ostatni komentarz:

Zabiłeś mnie tym tekstem;] szacun - Radek Karmowski

Grzegorz Drabik Grzegorz Drabik 02.06.2012 10:42
Przygody młodego Baracka
618V

Przygody młodego Baracka

Jeżeli macie jakieś obamy obawy dotyczące nietypowego projektu Papo & Yo, powinien je rozwiać nowy trailer z tej intrygującej produkcji. Oczywiście ujawniony z okazji E3 - deweloperzy udostępnią uczestnikom targów grywalne demo.

6

Ostatni komentarz:

lubię takie gierki ...gra się naprawdę przyjemnie - DANTEO3

Radek Karmowski Radek Karmowski 09.05.2012 19:15
Za kulisami Papo & Yo
976V

Za kulisami Papo & Yo

Papo & Yo to uroczo zapowiadające się przygodówka z zacięciem zręcznościowym. W podróż po zaczarowanej wiosce rybackiej zabierze was dzisiaj Gabriel Garcia Marquez, twórca i szef projektu. Kto jest chętny na powrót do dziecięcej krainy wyobraźni?

2

Ostatni komentarz:

stary to nie ten GGM,też uwielbiam jego książki ale gość ma już ponad 80 wiosen z tego co pamiętam,gra zapowiada się fajnie,super że ktoś... - pTq

Radek Karmowski Radek Karmowski 08.03.2012 08:15
Potęga wyobraźni
523V

Potęga wyobraźni

Odbywające się Game Developers Conference jest dobrą okazją dla mniejszych twórców gier, do zaprezentowania swoich dzieł. Tak jest właśnie w przypadku Minority Media i ich Papo & Yo, przygodowego platformera zmierzającego na PlayStation3 drogą dystrybucji elektronicznej.

4

Ostatni komentarz:

Pomysł bardzo fajny, mam nadzieje, że gra również będzie świetna. - Andronikus