Newsy ze świata gier

  
Znaleziono 3 materiały dla gry

Mario Tennis Open

Radek Karmowski Radek Karmowski 22.04.2012 16:13
Mii w Mario Tennis Open
398V

Mii w Mario Tennis Open

Każdy posiadacz Nintendo 3DS będzie musiał mieć ten tytuł w swojej kolekcji. Mowa o Mario Tennis Open szykowanym na premierę 25. maja br. Jak się okazuje, będzie można grać nie tylko klasycznym zestawem postaci. Nasze Mii również będzie miało okazję pohasać.

5

Ostatni komentarz:

i o tym, że foldery będą w nowym firmwarze, że pojawi się patch do Mario Kart 7, że w lipcu ukaże się wreszcie Rhythm Paradise na Wii i to... - know_naim

Radek Karmowski Radek Karmowski 23.02.2012 08:54
Rakietką w piłeczkę - BĘC!
506V

Rakietką w piłeczkę - BĘC!

Mario jest niczym szwajcarski scyzoryk, do wszystkiego się nadaje. Czego to ten koleś nie potrafi, hydraulika to jego hobby a nie zawód. Jego profesją jest ociekanie zajebistością, a znakiem rozpoznawczym wąs godny Rona Jeremiego. Przed wami zwiastun Mario Tennis Open.

2

Ostatni komentarz:

Będzie demo ? - Domak

Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 22.02.2012 14:08
Mario Tennis Open - pierwsze konkrety
588V

Mario Tennis Open - pierwsze konkrety

O tym, że Nintendo szykuje dla właścicieli 3DS-ów nową odsłonę serii Mario Tennis wiadomo już od zeszłego roku. Japońska firma przez kilkanaście miesięcy utrzymała jednak szczegóły na ten temat w tajemnicy.

2

Ostatni komentarz:

A w Europie 25 maja. Ekran dotykowy jest alternatywny do przycisków co kto lubi. Oczywiscie JEST online i power shoty. - robbo2k