Warning! PS5 is coming
SajmonLDZ
Poziom: 66
REP.: 18990
Czytelnik
SajmonLDZ dodano: 05.05.2018, 13:08 #1
Czy tylko u mnie gra jest pelna bugow? Wczoraj robilem misje z tym pilotem gdzie na koncu mial zrzucic bombe i oczywiscie wszystko stanelo w miejscu i latal jak glupi a ja musialem misje od poczatku zaczynac. Drugi przypadek to pomoc Pani snajper w tym kosciele, misja zakonczona a na mapie dalej jej ikona jest i sygnal, ze potrzebuje pomocy. Wczesniej tez mialem problem z jedna misja gdzie tajny antyterrorysta kazal nam wejsc do auta bo nas gdzies zawiezie i po spelnieniu jego prosby ten sobie na spacer poszedl. Jeszcze nigdy nie mialem gry z takimi bledami.
Bo życie to nie je bajka!
PAr3k
Poziom: 45
REP.: 2065
Czytelnik
PAr3k dodano: 31.05.2018 10:50 #2
Mam pytanko do wzzystkich posiadaczy przepustki sezonowej do Far Cry'a 5.
Czy warto ją kupić po to by zagrać w ulepszoną wersję 3-ki?
Jak wyszła ta część na nowych konsolach, czy zmiany uzasadniają wydanie kaski przez kogoś kto ograł tą część na X360?
Z góry dzięki za opinie!
Co do bugów to Brat ogrywa na XOX i jest zachwycony. Ale to wariat:-) Natomiast jak pytam o błędy to mówi że oczywiście się zdarzają, lecz nie przeszkadzają wogóle w grze.
Błędu który opisujesz nie wychwycił, a grę już skończył i gra ciągle. Nie jest to jednak jednoznaczne z tym że na X-ie nie występuje. Znam Bracika (za)dobrze;-)
PAr3kIMA
sejfer
Poziom: 70
REP.: 7845
Czytelnik
sejfer dodano: 04.06.2018 08:23 #3
Z tego co wiem to zwykły port nic nie zostało ulepszone pograłem tylko chwile i wróciłem do piątki
emas
Poziom: 67
REP.: 10526
Czytelnik
emas dodano: 08.07.2018 20:44 #4
Gra od Ubi więc się nie dziw, że pełna bugów. Zauważyłem, że u nich ta tendencja zaczęła się od czasu AC3.
Niczego mi nie braknie
Cherubinek
Poziom: 96
REP.: 92696
Czytelnik
Cherubinek dodano: 06.11.2018 13:34 #5

emas napisał:

Gra od Ubi więc się nie dziw, że pełna bugów. Zauważyłem, że u nich ta tendencja zaczęła się od czasu AC3.

Przesadzasz. Każda gra z otwartym światem ma sporo błędów, łącznie z doskonałym skądinąd Wiedźminem. Ja tych błędów, o których pisze kolega Sajmon nie doświadczyłem.
Dominus illuminatio mea et salus mea; quem timebo? Dominus protector vitae meae; a quo trepidabo?

Szybka odpowiedź

Przeglądają temat

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych