Forum - Platforma - Inne - VALDY GRA - Klasyka gier w nowej formie

Valdy
Poziom: 12
REP.: 13
Czytelnik
Valdy dodano: 04.05.2018, 11:05 #1
Witam wszystkich serdecznie :)
Oczywistą sprawą dla świeżaka jest to, że nie wiedziałem czy, ani gdzie umieścić taki post, więc zamieszczam go tutaj.
Ale do rzeczy.

Jako, że jestem graczem od wielu, wielu lat i posiadałem dość sporą - jak na niedawne czasy - ilość sprzętów, pewnego dnia postanowiłem przekuć moje zainteresowanie grami w coś czym mogę się podzielić z innymi.
I tak powstało co?
Oczywiście kanał na YouTubie MrGreen

Spokojnie, nie jestem jednym z amatorów co dopiero zaczynają taką przygodę, nie wiedząc jak się za to zabrać i po pierwszych nieudanych próbach filmów rezygnują.
Ciągnę mój projekt od początku zeszłego roku - wyszły 23 oficjalne filmy serii + kilka pobocznych klipów.
Ze względu na brak umiejętności w promocji kanału oglądalność rośnie baaardzo powoli, ale kto wie.
Może za jakiś czas nastąpi ten mały boom :)

O co chodzi w tych filmikach zapytacie.
Są to - jak ja to określam - krótkie, humorystyczne gameplaye ze starych gier z różnych platform, wzbogacone moim komentarzem, przerywnikami z różnych filmów, montażem i muzyką (w tym hardbassem).
Na tę chwilę kanał wypełniony jest materiałami z PSX, Amigi, PC, Segi Genesis, SNESa i PSP.

Jeśli jesteście zainteresowani to podrzucam pod spodem linki do kilku moich filmików, z których jestem najbardziej zadowolon :)

Szybka odpowiedź

Przeglądają temat

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych