Forum - Bazar - Sprzedam - Playstation 4 500GB BIAŁA, DWA PADY + firmowy prezent

Użytkownik konta Premium PPE.
bigbird
Poziom: 78
REP.: 36094
Czytelnik
bigbird dodano: 22.04.2018, 17:51 #1
Nadejszła wiekopomna chwila.
Sprzedaję swoją nadkonsolę.
Oczywiście używana, ale w stanie idealnym. Kolor biały, obudowa matowa także bez tych dziadowskich rys jakie są tradycją na błyszczących sprzętach.
Model CUH-1216A, kupiona 16.02.2016.
Grana bardzo sporadycznie, ograne tylko te kilka biednych exów i parę syfów z plusa (jak miałem opłaconego dwa lata temu). W zestawie oprócz konsoli daję dwa pady, jeden z zestawu biały, a drugi dokupiony nowy w kolorze czerwonym (jak ktoś jest patriotą to może sobie pady układać w polską flagę). Oba pady po tuningu tzn. mają wymienione gałki na te od Xboxa One). Do tego kabel HDMI oraz jeden micro usb do ładowania pada (do drugiego nie ma bo w sumie drugi pad był nieużywany i ani razu się nie rozładował).
Kabel micro usb nieoryginalny ale zamieniony na taki lepszy i w fajnym oplocie a'la sznurówka. Do konsoli jest także oryginalne pudło. Tego bieda headsetu mono nie daję bo raz to wstyd w nim grać a po drugie przydaje mi się w pracy do oglądania seriali i jutuba na komórce.
Jako gratis wrzucam komplet trzech modeli DeLoreana z Powrotu do Przyszłości. Autka w skali 1:24 z ruchomymi elementami, cena z allegro za sztukę to 70 zeta.
Do tego wysyłka kurierem na mój koszt.
Jak ktoś chce zdjęcia to mogę podesłać na maila.

Cena za wszystko: 850 cebulionów ale cena do małej negocjacji.

Jak są jakieś pytania to zapraszam na pw.

//Edytowano 1 raz, ostatni raz 22.04.2018, 17:51

Użytkownik konta Premium PPE.
bigbird
Poziom: 78
REP.: 36094
Czytelnik
bigbird dodano: 25.04.2018 20:31 #2
Jednak dorzucam ten headset mono. Nówka sztuka od Pro :-)

Szybka odpowiedź

Przeglądają temat

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych