Forum - Kąciki - Technologie - Jakie słuchawki do 250zl tylko do grania

Damiaantt
Poziom: 60
REP.: 12465
Czytelnik
Damiaantt dodano: 19.04.2018, 16:55 #1
Witam.

Niestety na słuchawkach absolutnie się nie znam. Poszukuję słuchawek do grania na PS4. Mało gram online więc nie wiem czy tak bardzo mi potrzebne słuchawki 7:1, zwłaszcza że cena w jaką kieruje pewnie tego nie zapewni w dobrym stopniu.
Target - do >/= 250zl

Przeglądałem trochę neta i propozycja jaka mi się spodobała to Logitech G430. Dużo dobrych opinii, na allegro ~190zł

Słuchawki muszą mieć mikrofon!

A może któraś z propozycji z tej strony? Artykuł wydaje się profesjonalny.
http://www.kompu(...)ic-uwage

Dodam jeszcze, że tak na prawdę nie wiem czy wybrać słuchawki zamknięte/polzamkniete/otwarte. Jeśli macie w tej kwestii doświadczenie to proszę o radę.

Obecnie używam otwartych Sennheiser ale nawet nie wiem jaki model (kosztowały ok.100zl).

Wiadomo że zamknięte najlepiej odcinają od świata, ale czy to dobrze? Na pewno sam dźwięk również brzmi przez to inaczej.

Liczę na Was i pozdrawiam!
Gość
Gość
Rht4r dodano: 26.04.2018 09:05 #2
Jak za takie pieniądze to hyper cloud będą ok.
Otwarte konstrukcje to pełniejszy i bardziej przestrzenny dźwięk (szeroka scena jak to mówią audiofile). Za to słyszysz dźwięki z otoczenia i na odwrót.
ONBananaOFF
Poziom: 11
REP.: 5
Czytelnik
ONBananaOFF dodano: 01.09.2019 19:03 #3
ISK HD9999 są często polecane na forach, czy przez recenzentów. Sporym plusem jest m.in. fakt, że są łatwe w napędzeniu. Polecam recenzję na Audiofanatyk.pl.
Użytkownik konta Premium PPE.
bigbird
Poziom: 77
REP.: 34784
Czytelnik
bigbird dodano: 01.09.2019 22:04 #4
Ja ze swojej strony polecam Plantronics RIG 500, można je teraz dostać za 249 zeta w Media Markcie
https://media(...)xbox-one

W tych pieniądzach moim zdaniem są do grania najlepsze, a testowałem z 15 różnych modeli (w tym HyperX i tańsze modele Turtle Beach).

A co do budowy to fajne są zamknięte bo nie rozpraszają Cię dźwięki z zewnątrz. Dla mnie jedyną wadą zamkniętych to fakt, że w takie upalne dni i gorące wieczory jak nie masz klimy w domu i chcesz pograć na słuchawkach to jest ciężko. Momentalnie robi mi się gorąco, uszy się pocą i komfort grania żaden :-)

Połotwarte miałem Roccat Renga I też były spoko, przynajmniej słyszałem jak baba w domu coś chciała ode mnie i wiedziałem kiedy mam jej przytakiwać. Hehehe
Niczego mi nie braknie
Cherubinek
Poziom: 92
REP.: 82565
Czytelnik
Cherubinek dodano: 03.09.2019 20:08 #5
Kupiłem golfy w promce za 245 pln i jestem. Dodam,że to ta nowsza wersja, przy której nie łamią się pałąki.
Dominus illuminatio mea et salus mea; quem timebo? Dominus protector vitae meae; a quo trepidabo?

Szybka odpowiedź

Przeglądają temat

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych